Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy azt éreztétek valakivel kapcsolatban, hogy sosem tudnátok beleszeretni (viszonylag szoros az ismeretség), de aztán valami megváltozott mindkettőtökben, ami megváltoztatta ezt a hozzáállást részetekről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem túl gyakori, de érdekelne, hogy valakinek van-e ilyen élménye.
2019. jún. 3. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Körülöttem olyanok csináltak ilyet, aki úgy volt vele, hogy nem jött össze más és beérte azzal. Ha annyira jól ismered és mégis az az érzés van, hogy nem tudom vele elképzelni, kár erőltetni, sok más ember van.
2019. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Nekem 2 ilyen is volt.Mind a kettővel szerelmi bánat után próbáltam meg.Egyikkel 2-szer.Nem igazán működött.
2019. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!