Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól lehet meg a kémia?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet meg a kémia? Pár óra ismeretség után már érezheted? Ha csók közben semmit se érzel, akkor ott nincs kémia?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Én voltam úgy egy lánnyal,hogy megismerkedéskor semmi,csak rutinból csíptem fel.

Aztán utána a randi is full sablon volt,a végén lévő csók sem mozgatott meg bennem semmit.

Majd legközelebb felmentünk hozzám és az ágyban olyan érzéki kis bestiává változott,úgy felhúzott és felizgatott,hogy elsőre 5 perc alatt ellövetett mint egy amatőrt.

a nők nagyon nagy huncutok és remek színészek,úgyhogy résen kell lenni,az első benyomásnak meg nem szabad hinni.

2018. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Hagyd már ezt a kémia baromságot, és a jelen pillanat átélése helyett ne ilyen baromságokon gondolkozz.
2018. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nálam ha nincs meg rögtön a kémia, nem vonzódom a másikhoz, akkor már nem is fog változni a helyzet. Volt néhány olyan eset, hogy nagyon szimpatikus volt a srác, így hagytam időt hátha kialakul, de nem.
2018. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Pár másodperc alatt is meglehet. Ez a "kémiás" szöveg általában arról szól, hogy kire gerjed az ember. Ez külső alapján pár másodperc alatt eldőlhet.

"Ha csók közben semmit se érzel, akkor ott nincs kémia?" Logikus, hogy nem...

2018. júl. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Osztom az előttem szólót. Nálam legalább is úgy működik hogy meglátok valakit, és el tudom dönteni, hogy vonzónak tartom e vagy nem. Nem is kémiának hívom, hanem inkább vonzalomnak.
2018. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, akit mikor megláttam, már akkor bizseregtem. Annyira vonzó volt számomra(külső, illat, bőr tapintás). Ez a kémia az én fordításomban a nemi vágy megléte. Ha valaki fizikailag vonz, akkor van kémia, akkor a csókja is egy apró orgazmus.

Aki nem vonzó, nincs meg a kémia annak az apró érintésétől sem fogok bizseregni, nemhogy a csokjától.

2018. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

6-os is szépen leírta.

Én 2 srácnál éreztem ezt az utóbbi időben. Az egyik nyíltan kimutatta (és látom rajta), hogy nála is megvan, a másiknál mai napig nem tudom biztosra.. :) )


Viszont mindkettőnél már az első találkozáskor megvolt. Első srácnál az a tiszta szexuális vonzalom, amiről beszélünk. Ott csak a találkozás végére tudatosult bennem (konkrétan egy bizonyos szituáció ébresztett rá), hogy én is vonzódom hozzá, a tali folyamán még nem tudatosult bennem ez. Rajta azóta is, az elejétől érzem, hogy megvan benne a vonzalom irántam, ha találkozunk, de ő nem is akarta ezt titkolni úgymond, mindig kimutatja apróságokban is.. :D


A 2. srác esetén is nagyon erős vonzalom van, de az elsőtől kicsit másabb, még sokkal intenzívebb, inkább úgymondom, hogy nála már nem pusztán szexuális alapú, nála már bejön a személyisége is, gesztusai. (Ami ironikus, mert az ő személyiségében idő közben kiderült, hogy vannak más tekintetben meg durva kivetnivalók, de a kámia megmaradt így is.)

Nála már az első pillanattól kezdve megvolt ez. Konkrétan már csak a hangjára is gerjedek(!), imádom a nevetését, a pillantását, mosolyát, a szemeiben sokszor elveszek egyszerűen, ha rám néz, és nem tudok vele mit kezdeni.

Tőle egy érintés, egy ölelés is, többet jelent és más.. Az első érintése is jól esett pedig, de mégis a 2. valahogy más. NA de nála már a fentiből gondolom kitűnik, hogy itt már a kémia mellett kicsi "belezúgás" is befigyel..

2018. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első érintések, ölelések. Attól már odáig vagyok, ha működik a kémia.
2018. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A "kemianak" szerintem pontosan az a lenyege, hogy szinte azonnali, nem kell ra varni, nem tudod iranyitani, mert ez az allati reszunk, ami magatol mukodik.
2018. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!