Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon hiányzom neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hiányzom neki vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel megismerkedtem márciusban.. Megbeszéltük, hogy legyen randi, mert mindkettőnknek tetszett egymás.Viszont én beparáztam es lefújtam.. Áprilisba megszűnt a kommunikáció közöttünk.. Viszont nekem ő nagyon hiányzott. Május közepén rám írt heteken keresztül és ignoráltam/ignorálom.. Viszont én többet érzek iránta és nem tudom eldönteni, hogy neki én most hiányzom vagy se..

2019. jún. 3. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
valszeg már rég keresett magának olyan lányt aki képes elmenni randizni vele és nem hülyíti egy idegen csaj meg ignorálja heteken át
2019. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: azert ignoralom mert felek a valaszatol..
2019. jún. 3. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor eleg hulye vagy mar bocsi!

Ha nekem ezt csinalnad, keresnek helyetted masikat :)

2019. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: tehetek rola hogy tobbet erzek? Nem.
2019. jún. 3. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Inkább te szórakozol vele. 25N

Ha tudnád mit akarsz nem hülyited, sem magad, sem másikat.

2019. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Hany evesek vagytok? Szornyen gyerekes.
2019. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: en 19,o 21
2019. jún. 3. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én nem értem.Ha tetszik neked,akkor miért ignorálod,annak ellenére,hogy folyamatosan ír?Gondolom nem azért ír,mert hulyít,és élvezi,ha le se sz...rják.Vgy mert ki akar,cseszni veled.


Hát kb tök ùgy néz ki,hogy te veszed hülyére,vagy totál érdektelen vagy.

2019. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már szegényt, hogy találjon magának egy normális lányt, aki tudja, hogy mit érez/mitbakar és annak megfelelően kommunikál és cselekszik.


1) elhívott randira

2) te lefüjtad a randit

3) ő még próbálkozott heteken(!!!!) keresztül

4) amit te folyamatosan ignorálsz?

5) és van pofán NEKED azt mondani, hogy Ő szórakozik

2019. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
He???Mond hogy vicc! Többet érzel iránta és kêpes vagy nem visszaírni? Akkor mit akarsz mégis?
2019. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!