Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fantomokat kergetek!? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantomokat kergetek!? Két különböző világban élünk, két különböző nyelvet beszélünk, és két különböző kultúrába születtünk. De mégis csak rá tudok gondolni de nem ismerem igazán az igazi arcát, csupán az álarcot amit visel.

Figyelt kérdés

nem tudom mit mondhatnék, olcsó balga férfiú vagyok, aki engedett egy angyal mosolyának de csak később jöttem rá hogy a szárnyai feketék akár az ében...


vajon az isten büntetni szándékozott? vagy jutalmazni? esetleg mindkettő? hogy érezzem a keserű gyönyört akár egy nő, aki épp megszüli a gyermekét?



2019. jún. 5. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Fogalmam sincs, hogy téged büntet vagy sem Isten, de ez a szöveg engem nagyon büntetett.


Amúgy mi a kérdés?

2019. jún. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát az biztos, hogy Isten aggyal és írói vénával elég szűkösen bánt az esetedben.
2019. jún. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ezt a stílust, nem neked való. Mire végigolvastam kétszer is behánytam tőle.
2019. jún. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem idevaló sajnos
2019. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a szülést inkább a tökönrúgáshoz szokták hasonlítani. De úgy pontosabb, hogy 12 óràn keresztül egyre nagyobbat és egyre sűrűbben rúgnak alád, és mikor a heréd teljesen ellaposodott, akkor egy esernyőt a se99edbe dugnak és kinyitják.

Az egyetlen gyönyör, amikor vége van.

2019. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Hallod, tesa állítólag van ilyen cucc, hogy elmész és kipróbálhatod, milyen érzés amikor a nők szülnek. A többiben nem tudunk segíteni, az klinikai, de szárnyas csajjal karóval végeznék, mert gyanús.



xd

2019. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!