Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogy döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy döntitek el, hogy a lehetségesek közül, mégis kit választotok? Hosszú távra

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, és a kérdés, hogy ha van 4-5 jelölt, akiből felvehetnéd/folytathatnád a kapcsolatot, hogy döntöd el, hogy nem, mert Vele jobb lesz. Tudom, hogy ez a kérdés főleg plátói, de mégis szeretnék kicsit más fejébe is belelátni.

Teszem azt, minden elérhetőséged megváltozott, és nem érnek el. Akkor hogyan nyitsz, hogy rangsorolsz?



#házasság #szerelem #igazi #partnerkapcsolat #hosszú távú elköteleződés
2016. febr. 29. 00:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
gondolom izom, pénztárca
2016. febr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
TEgyük fel pénztárca egyforma..
2016. febr. 29. 01:00
 3/20 anonim ***** válasza:
5%

akkor küllem

aztán jön a belső analizálgatása, és így tul.képpen végigmegy mind a 4-5 jelöltön

2016. febr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Én csak 22 vagyok és az érzéseimre hallgatok elsősorban. Kivel érzem a legjobban magamat. :D
2016. febr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd, aki valószínűleg a legkevésbé fog idegesíteni, miután a szerelmes-elolvadós időszak lecseng. Akivel pénzügyileg is egyformán gondolkodsz (nem működik a spórolós-pénzszórós ellentét) energiaszintetek is ugyanakkora (nem jó, ha az egyik délután kettőig aludna, a másik meg reggel hétkor négyórás túrára indulna) aki tisztelettel bánik még az olyan emberekkel is, akik közömbösek a számára (akkor valószínűleg nem fog veled sem szemétkedni, bármi is lesz évek múlva) aki ugyanúgy akarja/nem akarja házasság-gyerek témát mint te, aki ugyanúgy gondolkodik a férfi és női "szerepekről". Ha ezekben egyeztek, akkor az jó alap lesz egy hosszú kapcsolathoz.
2016. febr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, megfogtak a mondataid. Nagyon köszönöm.
2016. febr. 29. 01:23
 7/20 anonim ***** válasza:

Valaszd azt, aki miatt megrendult egy korabbi kapcsolatod. A regi pasival mar sosem lesz ugyanaz.


L

2016. febr. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
azt választanám, aki a legizgalmasabbnak tűnik úgy, hogy közben láthatóan megbízható is.
2016. febr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kártya? Roulette? Vagy csak hallgatok az ösztöneimre....
2016. febr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem így "működök", hanem általában beleszeretek valakibe, és várom, hogy hátha ő is "jelölt" lesz, a többi próbálkozó nem érdekel olyankor. :D

21/L

2016. febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!