Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Attól még, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Attól még, hogy párkapcsolatban vagytok, érdekelnek más nők?

Figyelt kérdés
Ha szeretitek a párotok, érdekelnek mások is, és ha igen, milyen szinten?
2019. jún. 7. 02:08
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a férfi arra teremtetett hogy minél több nőt "szeressen" vagy is hoditson meg az utodnemzes céljából nyilván néznek meg más nőket hiába van párjuk akivel teljesen elégedettek. Na meg persze azt se felejtsük el hogy még én is megnézek egy két női egyedet nő létemre és nem vagyok se leszbikus se biszex 🙂 az más kérdés hogy esetleg nem csak nézni akarja hanem kontaktusba kerülni vele ha erre gondoltál itt már csak az akarat az úr és többségében nem sokáig tart ki.
2019. jún. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hazugság lenne, ha nem nézném meg. Esetleg beszélgetés és talán (kizárólag) baráti viszony is kialakulhat, amennyiben meg van a szimpátia, de semmi több, szeretem a páromat, számomra ő az egyetleg nő akivel el tudom képzelni a jövőmet párkapcsolatilag
2019. jún. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Párom megnéz más nőket, de csak ennyi. Egyik se érdekli őt valójában.
2019. jún. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az első írta: én is megnézek mindenféle embert de tudom hol a határ, ahogy a párom is. A páromat ahogy észrevettem más nő olyan szinten "érdekli" hogy vajon hogy van, vajon hogy tengeti az életét és ilyen esetben a más nő tuti régi ismerős. Ismeretlen nőkkel nem találkozik (mondjuk furcsa is lenne)
2019. jún. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nézelődésben kimerül.
2019. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Én szeretnék egy barátság extrákkal kapcsolatot a feleségem mellé. Engedélyem is van rá. 40f
2019. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Sosem érdekeltek más nők, amikor barátnőim voltak. Megnézni megnéztem őket, de nem izgultam rájuk. 31F
2019. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Igen érdekelnek :-)

Ismerkedek, és beszélgetek is más nőkkel :-)

2019. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

"Mivel a férfi arra teremtetett hogy minél több nőt "szeressen" vagy is hoditson meg az utodnemzes céljából nyilván néznek meg más nőket hiába van párjuk akivel teljesen elégedettek. " Ez tipikus balf...sz szöveg, amit csak a gerinctelenek találnak ki a saját félrekúrásaik megvédésére. :D


"A promiszkuus magatartású állatok hímjeinek ivarszervei általában jóval nagyobbak, mint a monogám rokonaiké, következésképpen több hímivarsejtet termelnek. A jelenség tanulmányozására elég a legközelebbi rokonainkat szemügyre vennünk. A háremtartó gorillánál az alfa-hím szinte biztos lehet az apaságban, ezért nem pazarolja a hímivarsejteket, ami miatt ivarszervei kicsik. A skála másik végén találjuk a kitartóan promiszkuus bonobókat, amelyeknél a hímek közötti verseny nagymértékben áttevődött a spermiumok szintjére, ezért ezek a majmok túlméretezett ivarszervekkel bírnak. Kézenfekvő kérdés, hogy a Homo sapiens hol helyezkedik el, a válasz pedig - legalábbis elméletben - az, hogy inkább a monogám oldalon." (Dag O. Hessen - Thomas Hylland Eriksen - A versengés paradoxonjai)

2019. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
#6 Ilyen engedélyt melyik hatóság állít ki?
2019. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!