Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire nyálas az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyálas az, ha valaki azt mondja, hogy hiányoltam a hangodat?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatban.
2019. jún. 14. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Párkapcsolaton kívül esetleg nagyon szoros családi kapcsolatoknál (szülők, tesó, esetleg nagymama vagy olyan személy aki felnevelte) van ez rendben, ha komolyan mondják.


Viccesen kollégám is mondta a másiknak, de ez csak poén volt jót röhögtünk.


Kapcsolatban nem nyálas, bár nézőpont kérdése én ilyen téren nyápic vagyok.

2019. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire, én a barátnőmnek szoktam mondani, amikor végre ráérünk egy bazi nagy pletykamaratonra.
2019. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem az szerintem.


A Dell-nél dolgozik az ügyfél-szolgálaton egy lány, neki nagyon aranyos a hangja. Nem ismerem őt személyesen, de tényleg nagyon kellemes és megnyugtató. Így néha hiányzik, bár ezt nem mondtam neki.

2019. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
54%
Eléggé az. Én is ellőttem már. Így visszagondolva tényleg iszonyat nyálas volt. :D
2019. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki mondja nekem. Akkor milyen kapcsolat van köztetek? Melyik nem vagy?
2019. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!