Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nyálas lehettem? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyálas lehettem? Többi lent. (főként lányokhoz szólna a kérdésem)

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem egy csodálatos lányt, akibe röviddel ezután bele is szerettem. Úgy gondolom, hogy én is elsőre szimpatikus voltam neki, nagyon rövid idő alatt nagyon sokat és sok mindenről beszéltünk.


Aztán nem bírtam tovább, mikor egyszer összefutottunk elmondtam neki, hogy "nagyon sokat gondolok rá és nem úgy mint más ismerőseimre és szeretném ha komolyabbá válna köztünk a dolog".


Nem volt szerencsém, visszautasított. Még aznap face-en ráírtam, de akkor már csak annyit, hogy köszönöm, hogy végighallgatott.


A fejemben végig némileg romantikusabb szöveg volt, de valahogy az utolsó pillanatban azt éreztem, hogy nem kell az érzéseimmel "nyakon öntenem", azóta nem beszéltünk erről a témáról.


Nagyon nyálas voltam vele?


2018. jan. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem voltál nagyon nyálas, csak hirtelen volt ez a rázúdítás. Máskor szerintem inkább a tettek mezejére lépj, és ne mondj ilyeneket a semmiből.
2018. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem voltál “nagyon nyálas”, szimplán csak őszinte. Sajnos ezek szerint a lány nem viszonozza a dolgot, de hát megesik az ilyen... :(
2018. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legtalálóbb mondat ilyen esetekre. Egyáltalán nem nyálas. Sokkal szebb, mint a "járunk?" vagy "mi ez most közöttünk?". Az az igazság, hogy bárhogy tálaltad volna ezt elutasított volna, mert nem akart tőled semmi komolyat.
2018. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ebben szerinted mi a nyálas dolog?

Szerinted mik a nyálas szövegek?


Mert ez spec egyáltalán nem nyálas, hanem egy őszinte VALLOMÁS volt!


Sajnálom, hogy nem lett folytatása. :(

2018. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok. Jól hangzik ez a válaszoló lányoknak így látatlanban, elméletben, de szerintem valóságban megijednek ettől.

Nekem sem sok sikerem volt még ilyen konkrét mondatokkal. Sikeresebb volt az, amikor nem mondtam ki, hanem szépen magától nyilvánvaló lett. Kerestem a társaságát, szemkontaktus stb.

2018. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál nyálas, szerintem ügyesen elmondtad neki. Te ügyes voltál. Magaddal legyél elégedett, mert szerintem ez elég jó megoldás, kivitelezés volt, csak úgy látszik, nem tetszettél/nem tetszel neki. De van ilyen, hát ez van , tovább kell lépni. Szerintem nem csak megijedt, hanem konkrétan nem is jössz be neki, nem is vagy az esete. Szóval le vagy pattintva, le vagy rázva, de ne törődj ezzel, szerintem jól csináltad; nektek kettőtöknek úgy látszik, a sorsban együtt nincs ebben az életben közös dolgotok, szóval majd találtok mindketten mást; lehet, hogy már neki van is valakije esetleg kialakult párkapcsolata, vagy esetleg hajt valakire, aki nem te vagy, mindenesetre te most semmiképpen nem kellesz neki, és így nem hinném, hogy akár később kellenél.
2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!