Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már egy éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy éve szerelmes vagyok a kolléganőmbe. Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik, mindig Rá gondolok. Nem lefektetni szeretném, egyszerűen a személyisége vonz annyira, hogy már beleőrülök. Van valami jó tippetek, hogyan felejthetném el minél hamarabb?
2015. júl. 15. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha megba_sznád, akkor lehet enyhülne. :)
2015. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod neki elmondani, lehet neki is bejössz.
2015. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem már tudja, hála a locsogó kollégáknak. Mellesleg meg együtt van valakivel és őt nem dobná értem. Tudom, hogy hülyeség, de már eszembe jutott hogy ha meghalnék, akkor véget érne a szenvedésem. Írni nem írhatok Neki, találkozni ritkán találkozunk...
2015. júl. 15. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még elmondhatod neki, hátha pont ez hozna enyhülést.
2015. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minek alázkodjak meg feleslegesen? Lassan mindenkit elmarok magam mellől, mert állandóan Róla beszélek. Voltam nyaralni is egyedül, de csak Rá tudtam gondolni, ezért az is szarul sikerült pedig nem volt olcsó. Végső elkeseredésemben írtam ide, hátha már valaki járt hasonló cipőben.
2015. júl. 15. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Elfelejted ha nem látod többé!


Velem is hasonló a szitu, megszerettem egy kollégám, nem tudom szerelem-e...nem szeretek szerelemről beszélni hisz nem vagyunk együtt, de tavaly óta szeretem. Mikor megtudta hogy tetszik más nőent rá, igaz a nő kezdte...majd kavart egy csajjal, közölte mindenkinek hogy nem érdeklem, megalázva éreztem magam, hisz mindenki tudta h bejön nekem...ugrattak vele stb. Aztán egy ideig nem dolgozott egész rendbejöttem, majd ismét visszatért azóta minden nap rá gondolok, nem tudok vele nem kedves lenni, szeretem de ha más nővel látom valami borzalom fájdalmat érzek...hiába próbálkoznak nálam pasik, mindenkit elküldök mert csak rá tudok gondolni, tudom h csak akkor ér véget ha vagy összejövünk, vagy nem látom többé...*-*

2015. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, kedves Utolsó. :( Egyre inkább azon jár a fejem, hogy ha nem lennék, megszűnne a probléma is. Mindenki azzal piszkál, hogy milyen depressziós vagyok, de amikor múltkor együtt voltunk egy helyen és beszélgettünk, többen megjegyezték hogy még nem láttak ilyen boldognak.
2015. júl. 15. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sehogy nem tudsz dűlőre jutni, akkor válts munkahelyet.
2015. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy csapda. Én is beleestem. Volt középsulis osztálytárs. Másfél éve nem vagyunk azok. Azóta sem tudok nőre nézni normálisan. Olyan bánatos is voltam egy hétig, hogy az erekcióm is elhagyott. Nem tudom elfelejteni még úgy sem, hogy beszéltem vele és megmondta, hogy nem lesz semmi. Nem tudom, hogy milyen lesz az a nő aki túllendít rajta. Más dolgokkal próbálok foglalkozni, nem megoldás, de enyhít.
2015. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!