Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vége után, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vége után, mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
3 évig szerelmes voltam. 3 évig csak ő róla szól minden, amolyan rózsaszín köd volt. 3 év után, elkezdet elmúlni a szerelem. Végül semmit nem éreztem iránta. Szakítottam vele. Így meg újra szingli vagyok, meg sok szabad időm van magamra. Nem tudom mit kezdjek az életemmel. Mit csináljak? Mit kezdjek magammal? Volt valaki ilyen helyzetben?

2019. jún. 16. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez most úgy hangzik mintha eddig semmit sem csináltál volna, mintha nem lenne hol laknod, nem járnál dolgozni vagy tanulni, nem kéne se enned se innod, ne lennének számláid...


Gondolom valami életed csak van :)


Tudod van az embereknek élete...általában este alszanak, reggel felkelnek, elmennek suliba vagy dolgozni, szoktak menni bevásárolni, főzni sütni, fürdeni, fodrászhoz menni, esetleg kozmetikus...


szoktak páran elmenni sportolni, filmet néznek zenét hallgatnak, takarítanak, reggel kávét főznek, talán nyaranta elmennek nyaralni valahová, általában vannak rokonok akikkel találkoznak, van akiknek barátja is van azokkal is találkoznak....


jó esetben vannak szülei az embereknek, esetleg néhol testvér is akad.


Aztán időnként szoktak ismerkedni az emberek ellenkező neműekkel, vagy vannak akik azonos neműekkel párkapcsolat és szex céljából.

2019. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Tanulj a leckéből, és szerelem helyett, csak szexelj, de ne 1-el!
2019. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj el terembe. Vagy keress valami hobbit.
2019. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keress ertelmet az eletednek. hidd el, vagyunk meg egy par milliardan akiknek szinten ez a dolga
2019. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Fiatal csalódott móvári fiúcska aki nyakába vette a világot. 3 év alatt bejártam fél Európát közben éltem &és dolgoztam az Alpokban. Kocsit cseréltem és szexeltem nőkkel 19 és 44 év között. Igen volt amiért fizettem is de büszke is vagyok rá. Jelenleg fél lakás ára van a zsebemben és élem életem. Keress valamit ami leköt de párkapcsolatot semmiképp sem mert ma 10ből 7 boldogtalan.
2019. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!