Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek tetszene ez, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszene ez, ha a párotok ezt “adná”?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk a párommal együtt három hónapja, de sajnos úton vagyok, ő viszont otthon, így azt gondoltam, hogy szerdán, mikor haza érek, csinálnék neki vacsorát és gyertyafényes, romantikus estét kapna. Szerintetek jó ötlet? Nem éreznétek nyomasztónak?

2019. jún. 17. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Megemlítené, hogy három hónap végett van, lehangolna nagyon.
2019. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nyomasztó? :D
2019. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene és jólesne a gesztus.
2019. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nyomasztónak érezném ha valaki meg akarná ünnepelni az ilyen hónapfordulókat meg minden baromságot. Lehet romantikus vacsorát csinálni de nem ilyen kamuünnepekre, ez taszító.
2019. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
4-es egy jogos témát feszeget. Még nem ismeritek régóta egymást, ez egy pont jó időszak arra, hogy megtudd neki mi a megfelelő szokásokban, vagy akár a mindennapokban, mit érez kellemesnek és mit kényelmetlennek.
2019. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 év után oké, de hónapfordulót tartani? 🙂 Jól esne a gesztus, de nem hónapfordulóra. 31F
2019. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj neki. De ne azért mert évforduló van; hanem mert szereted. Miért nem csak azzal vagy elfoglalva; hogy most boldogok vagytok, mit kell ezen számolgatni? Inkább élvezzétek. Szerintem is ez egy picit ilyen "kamuünnep", ahogy valaki írta. Tehát ne azért, mert évforduló van; hanem azért, mert szereted. És ha szereted; akkor meglepheted akkoris (nem kötelező, de megteheted); hogyha nincs semmilyen kifejezett időpont, alkalom rá; csak úgy érzed, adnál neki szívesen valamit. Hogy tök jó lenne őt meglepni a kedvenc ételével v bármi más klassz dologgal; és örömet okozni neki. Vagy pl meglátsz egy szép vázát; és rá gondolsz; hogy "biztos deörülne neki; hát megveszem." Tehát így. Aki szeret, annak nem kell hozzá alkalom, nem nézi az alkalmakat; csak ad, amikor úgy érzi, hogy szivesen meglepné a párját ; és pl telik is rá, arra amit kitalált.
2019. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!