Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tetszene ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene ha a párotok a munkahelyén panaszkodna az otthon történtekről?

Figyelt kérdés
Tegnap tettem itt fel egy kérdést, amibe ezt is beleszőttem, hogy a munkahelyén kezdett el panaszkodni az otthoni balhénkról a párom, ami eddig is zavart, így hát megkérdezném külön, hogy ki mit szól hozzá? Megjegyezném, hogy a barátom csak 5 hónapja dolgozik azon a helyen, és ahogy mesélni szokott, én egy emberben sem bíznék meg olyan szinten, h ilyen "intimebb" témákat velük vesézzek ki. Van olyan haverja aki tényleg jól ismer minket és akinek elhiszem ha elpanaszkodta, de kollégáknak?! Szerintetek? Vagy tényleg én húztam csak fel magamat ezen? :/
2017. márc. 20. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

örülj hogy kibeszéli magából.

inkább minthogy felőrlődne belűről, vagy rajtad vezetné le...az sem tetszene gondolom.

2017. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lényegében mindegy mert rajtam is ugyanúgy le van vezetve :) De azt gondolom, vagyis legalább is magamból kiindulva fűnek-fának nem kürtölném szét, h mi törtent. De persze mindenki más és ettől olyan szép az élet :D
2017. márc. 20. 08:20
 3/8 A kérdező kommentje:
És itt nem arról van szó, h nem mondhatná el valakinek, h nem kérhet ki tanácsot, csak én ilyet úgy gondolom, h olyannak mondom el akit tényleg baràtomnak mondhatok :)
2017. márc. 20. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég gáz.

Én néhány komoly problémánkat beszélem meg a 20+ éve barát barátommal. A munkahelyemen is hasonló régen vagyok, de ott kb. semmit, vagy semmi komolyat.

2017. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tetszene, de ez elő se fordulhat, mivel egyedül dolgozik

az üres falaknak meg azt mond, amit akar

2017. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Van valami szégyellnivalód? Ha nincs, akkor nem mindegy kinek mondja el? Ha van szégyellnivalód, akkor meg azzal foglalkozzál. Szerintem direkt hasznos a nyilvánosság. Van aki túl sokat enged meg magának, ha azt hiszi, hogy a négy fal között marad.
2017. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem túl intim, szerintem nem nagy cucc. Néha nekem is elmesélik kollégák, hogy aznap összekaptak a párjukkal és de rossz. De ez némi morgás, és annyi. Nem látom olyan súlyosnak.


Nyilván a szexuális életükkel kapcsolatos problémák egyáltalán nem érdekelnek, de ilyen mélységeiben már nem is mondanak semmit.

2017. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6. Nincs semmiféle szégyellnivalóm, de még amire büszke vagyok sem mondom fűnek-fának,mindenféle idegennek akit pár hónapja ismerek, mert nincs köze hozzám és az életemhez :) Van 1-2 barátom, akiknek kitudom kérni a tanácsát ha valami és ennyi :)


Többi hozzászóló, köszönöm a véleményeteket. Végül megbeszéltem a párommal :)

2017. márc. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!