Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy szeretnék kapcsolatot meg nem is. Igazából jó lenne már valakivel együtt időt eltölteni de van amikor a háta közepére sem kívánok senkit. Lehet hogy a korábbi csalódások miatt lehet ez?

2019. jún. 19. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Heh, én is így vagyok ezzel. Néha egész jó elképzelni milyen lenne mély beszélgetésekkel, nyári estén a denevéreket, téli estéken a havas tájat figyelve stb.


De máskor meg... vannak olyan dolgok amikről tudom, hogy nem viselnék el, úgymint: psychopata állattartás (kutya/macska puszilgatása - fúj), rokonságával való kapcsolattartás, még az olyanokkal is, mint az apja aki egymilliárd százalék, hogy utálni fog, meg persze Leokádia néni és az ő magán-cicaserege (és természetesen extra száraz mézeskalács a menü), illetve még az olyasmik, mint mondjuk mindenben versenyzés az idióta ismerősökkel, mert "nekik van" akkor "nekünk is kell", meg ilyesmik.


Ezeket ne.

2019. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#2 Adom.
2019. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglehet. De lesz olyan ember aki miatt mindez amit érzel a semmibe vész.
2019. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy legyen XD
2019. jún. 19. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos lesz majd aki annyira megfog hogy te sem akarod elengedni őt! Talán már van is.....
2019. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!