Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segít elfelejteni valakit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít elfelejteni valakit ha meg ismerkedek egy másik emberrel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy segít, inkább csak több bajod lesz, mivelhogy siratod a régit, de az újat nem tudod élvezni.
2019. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fhaszt.
2019. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig általában így lehet a legkönnyebben elfelejteni valakit, erőltetni viszont nem lehet az ismerkedést, ez spontán jön, ha mázlid van.
2019. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.De ha még nem állsz készen egy komolyabb kapcsolatra,akkor olyannal ismerkedj,aki szintén lazább dologra vágyik,ne sérüljön miattad más.Nekem bevált.Sokat beszélgettünk minden féléről a sráccal,önbizalmat adott.:)
2019. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek!
2019. jún. 22. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem segít felejteni. Mikor szerelmes voltam és mással próbáltam elfelejteni,csak rosszabbul éreztem magam.Ugyanúgy gondoltam a rá,az új pedig nem érdekelt.Még boldogtalanabb voltam. Nekem az idő segített.Gondoltam rá,hagytam fájni.Ahogy teltek a napok és új barátokat szereztem,emberekkel ismerkedtem az nagyon sokat segített. Az értelmeim kezdtek elmúlni fél év alatt és közben megismertem egy fiút,akibe szerelmes lettem és együtt vagyunk.

Neked is azt tudom tanácsolni,engedd hogy fájjon,legyél barátokkal,mert az nagyon sokat segít. Foglald el magad,ne unatkozz,mert csak rosszabb a helyzet.

Hidd el lesz még jobb is!:)

2019. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!