Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT TEGYEK. Van barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT TEGYEK. Van barátom, de van egy másik fiú. Egy hónap után se tudom elfelejteni. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
11 honapja van baratom,de bejott a kepbe egy masik srac 1 honapja...Evfolyam tarsak vagyunk.Oktober ota ha meglat koszongetett nekem,aprilisig.Akkor jobban felfigyeltem rá...megtudtam a nevet.melyik osztalyba jar...megkerestem...bejeloltem ismerosnek...Es mondta hogy ne szaladjak el amikor koszon.Igy is tettem.Baratom ezt tudta,mondtam neki.De már belattam hogy nem kellett volna megkeresni.És ugy alakult hogy majdnem mindennap lattuk egymast suliba...Elkisert hazafele.Egy utvonaton megyunk haza.Megkerdezte hogy sulin kivul nem lenne e kedvem talalkozni.Hetekig filoztam hogy bele menjek,de vegul ugy gondoltam hogy csak egy talalka.Mar legelejen elegge ramenos volt. Talalkan is...Nem mondtam el neki, hogy van baratom...Es igen kicsit kiakadt.Hogy eljatszottam a bizalmat..stbstb.Es ad eselyt,es megis bocsajt.Ha 1.nem hallgatok el semmit,2 olyat nem jatszunk hogy meg egy szemely.3 kikell engesztelnem. Ezutan kezdtem ugy jobban rafigyelni.Nem szeretek senkivel rosszba lenni..es egyre jobban ugyerzem hogy erzek iranta valamit...vagy ez csak fellangolas? Sehogy se tudok megszabadulni tolle...foleg hogy egy suliba jarunk...meglatom gyorsabban ver a szivem... baratom meg kikeszul...hogy miert nem lehet tolle megszabadulni...Mar en is...de nem tudom elfelejteni..es ez is tonkre teszi a kapcsolatunkat...Meg a sok veszekedes... A masik fiu meg ugy erzem,csak szexre megy...de mégis ugy érzem hogy kell ő is.:( Nem tudom hohy válasszak. Egyikbe is van ez,meg masikba is van az...de lehet ket szek koze fogok esni...mit tegyek? Valaki hasonló tortenet?

2016. jún. 6. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd el szegény párodat épp eleget szívattad. Ha más pasi kell akkor őt már nem szereted eléggé és ha most együtt is maradtok idő kérdése hogy jöjjön egy újabb nagy ő. A másik pasit szintén hagyd a francba egy gerinctelen féreg aki hajlandó tönkretenni egy kapcsolatot arról nem is beszélve hogy hogyha úgy érzed csak dugni akar akkor valószínűleg csak azt akar. Normális kapcsolatot egy olyannal aki elvárja hogy kiengeszteld arról nem is beszélve hogy ő maga mondta hogy megtörött a bizalom.

Keress egy harmadikat és legközelebb ne cicázz pasikkal.

2016. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

*Normális kapcsolatot egy olyannal aki elvárja hogy kiengeszteld arról nem is beszélve hogy ő maga mondta hogy megtörött a bizalom nem valószínű hogy fenn tudsz tartani.

Lemaradt a mondat vége

2016. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha ennyi eszed, meltosagod meg gerinced van egy testben, akkor meg is erdemled. Tudod, mit kene tenned (ha nem lennel kis gerinctelen szarkevero)? Szakitani a baratoddal (mert nem szereted, nem tiszteled es hagyod hogy a te viszketo puncusod miatt orolje magat. Nem vagy te csoppet rohadt onzo? Hany eves vagy ennui EQ szinttel, 14?), majd a masik sraccal is. Tok mindegy mire megy, annyira nem vagy kepes torodni masokkal csak onmagaddal, hogy neki is osszevissza hazudozol. Ha meg annyira kell o is, akkor dugasd meg magad vele. Miutan a baratoddal szakitottal! Az ilyen gerinctelenek gondolom ezt kulon ki kell emelni... aztan majd meglatod hogyan lehey ket szek kozott a pad ala esni.
2016. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha igazán szeretnéd a barátodat, akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy olyan után koslass, aki csak a szexre megy. A másik fiút felejtsd el, még ha nehéz is, és próbáld meg iskolában is minél jobban elkerülni. Foglald le magad valamivel, szervezzetek közös programot a barátoddal. Most jön a nyár is, így majd könnyebb lesz elfelejteni. Ha ezek után se sikerül, akkor nem kéne tovább együtt lenned a barátoddal, hisz ezzel csak kínzod, és nem is érdemled meg.
2016. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat'.:)
2016. jún. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!