Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bunkóság lenne ha így összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne ha így összejönnék egy nővel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, évek óta szeretek egy lányt. Régen ő is szeretett engem, viszont nem jól alakultak a dolgok, én nem is hittem soha hogy lenne nála esélyem, csak később derült ki, hogy igen, de akkor már késő volt és végül ki költözött külföldre a barátjával, akivel kb 3 éve együtt van. Soha nem volt köztünk semmi, most már felfogtam, hogy nem is lesz. Viszont évek alatt sem sikerült túl lépnem rajta, pedig majdnem 2 éve nem láttam már. Nekem még soha nem volt barátnőm, csak szexkapcsolataim, azok is leginkább egyéjszakásak. Eddig el taszítottam magamtól minden nőt, aki barátnőként szóba jöhetett volna, mert úgy éreztem, hogy nem tudok mást szeretni és nem is lenne korrekt úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy mást szeretek. Az a baj, hogy ez eddig működött. Most már rohadtul magányos vagyok, majdnem 6 évet vett el ez az egész az életemből, és nagyon le vagyok maradva kapcsolati tapasztalat téren a korosztályomhoz képest. Nem látok rá sok esélyt, hogy elfelejtsem a lányt, de egyedül sem bírom tovább. Régen nagyon mélypontokon voltam miatta, de az utóbbi időben összeszedtem magamat és ezt leszámítva minden téren jól alakul az életem, csak őt nem bírom elfelejteni... Szerintetek gerinctelenség lenne így összejönni valakivel?

Ha igen, akkor mit tegyek? Tényleg nincs már semmi ötletem, csak abban bízok, hogyha lenne egy barátnőm akkor végre elengedhetném.


2019. jún. 24. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a szeretethez. 6 éve valami nem létező alomkepet kergetsz.

Keress egy lányt. Esetleg pszichológushoz is fordulhatsz.

2019. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 2 évvel ezelőttig én is nem létező álomképnek gondoltam és már majdnem túl voltam rajta, viszont akkor mondta el, hogy régen ő is szerelmes volt belém, csak megismerte a barátját, ezért onnantól kezdve valahogy még esélytelenebbnek éreztem hogy kiszeressek belőle. A mai napig úgy érzem, hogy ilyen elcseszett dolog a világon nincs még egy...

A pszichológuson gondolkodtam már, lehet az lesz a vége.

2019. jún. 24. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Jesszus.. Te nem érzed ezt üres dumának?? Mi az már, hogy valaki állítólag “szerelmes beléd” de összejön valaki mással és vele marad. Szerinted mennyire komolyan vehetō ilyen nō szava?? Továbbra is álomképeket kergetsz, mert a nō benyögött valamif és te baromira komolyan veszed. Nem kell mindent elhinni. Velem is volt már úgy, hogy szerelmet vallott valaki, aki nem sokkal késōbb érzéketlenül elhagyott. Szerintem elég beteges, hogy valaki ennyire komolyan vesz ilyen vallomást, a szavak amúgysem számítanak, inkább a tettek. Ha tényleg szeretne a nō, akkor elhagyná érted a barátját. Vagy lehet, hogy “szeretett”, de az már elmúlt, vagy csak pillanatnyi fellángolás volt. Te meg ilyesmin kattogsz évekig. Szerintem tényleg nem árt felkeresni pszichológust, mielōtt bármiféle kapcsolaton gondolkodnál.
2019. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Ahogyan te is fogalmaztál: szerelmes VOLT.. tehát egy kihūlt, elmúlt, jelen idōben már nem létezō szerelmen vagy így fennakadva..
2019. jún. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!