Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb lány miért olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért olyan önbizalom mániás, hogy akármennyi s***fejjel összejönnek, hiába csalják meg őket, mert ha egy hajszálnyival is kevesebb egy rendes fiú önbizalma, akkor már nincs esélye?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem gondolom, hogy ez önbizalomfüggő lenne. Az önbizalom nem árt, de szerintem a káros inkább a félszegség..., nem kell, hogy állandóan kicsattanjon az önbizalomtól az illető.

Ez egy olyan játék, hogy meg kell mutatnod magadat. Ha csak külsőre nem vagy az a top ideálja, amilyet ő szeretne, akkor valamit kell, hogy lépj, mert háttérbe szorulsz, és nyilván nem fog a nő se olyan csávóra hajtani, aki csak kuporog egy sarokban miközben a nő előtt amúgy felsorakozott több más emberke, akik viszont proaktívan lépnek.

2017. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jövök össze akárkivel
2017. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi közöd van hozzá?
2017. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, ilyen válaszra nem számítottam :D
2017. aug. 3. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak vicc volt, nyugi :D
2017. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez általában csak annyiban számít, hogy a legtöbb lány retteg a kezdeményezéstől.
2017. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés... sokszor a 'rendes fiúk', ahova egyébként magamat is sorolom, nem mernek kezdeményezni, és az még ebben az identitást tekintve egyébként teljesen elferdült világban ez még mindig elvárás. Na meg persze bizonyos lányok hatalmas egója hasonlóan nagy egót követel maga mellé... nem őket kell keresni :)
2017. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért vannak akik nem szeretik az olywn egoista nagymenőket, én is azokat szeretem akik nem nyomulnak 15L
2017. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!