Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnak úgy szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak úgy szerelembe esni az emberek, hogy tudják, úgy is vége lesz?

Figyelt kérdés
Hogy tudnak ez emberek olyan felelőtlenült szerelmesek lenni, sőt még keresni a szerelmet, amikor a szakítás ennyire fájdalmas tud lenni?

2019. jún. 30. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Miért élsz, ha úgyis meghalsz?

Miért eszel ha úgyis...?

Lehetne folytatni.

2019. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az életet nem mi valasztottuk.

Az éhség folyamatosan csillapítható, nem fajdalmas ,sőt jó érzés mindig utána.

Szóval ez nem ugyanaz.

2019. jún. 30. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudsz mit tenni! Ha annyira megfog kívül és belül, hiába küzdesz ellene. Teljesen mindegy hogy mit döntesz el fejben. Ha nagyon érzelgős akarok lenne akkor : "Nem a szépség dönti el kit szeretünk, hanem a szerelem dönti el hogy kit látunk szépnek."
2019. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
2: Nekem az ilyesmire azt mondta egy öreg ismerősöm, hogy "ilyen alapon minek veszel fel reggel gatyát, ha tudod, hogy este úgyis le kell venned"
2019. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A szerelmet az emberek nem választják. Azt megválaszthatod, kikkel ismerkedsz, de azt nem, hogy idővel beleszeretsz e valakibe. Én elvesztettem valakit akibe éveken át voltam viszonzatlanul szerelmes. Megviselt lelkileg, testileg, mindenhogyan. Borzalmas időszak követte az ismerettségünket. Mégis, ha választanom kéne, hogy mondjuk meg sem ismerem és akkor végül nem fájt volna... Újra bevállalnám, mert a szép emlékek, az ismerettség, az, hogy egy értékes és nagyszerű embert ismerhettem, az megérte. Megéri kockáztatni, a boldog időszakért, mert életünk legszebb évei lehetnek.
2019. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Inkább éljem meg a boldogságot a szomorúsággal együtt, minthogy semmilyen legyen az életem.
2019. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert sokan úgy indulnak neki, hogy "Na én megmutatom, nekem sikerülni fog". 50:50%, hogy igen, nem, talán, vagy mégsem sikerül.
2019. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pillanatok az életünkben, amik nagyon rövidek, de szinte minden szenvedést megérnek.

Néhány másodperc boldogságért sokan sok mindent feladnak.

Helyes? Vagy helytelen... ? Erre nincs válasz. Lehet, életed legszebb pillanatai lesznek, és örök életedben, ha csak rá gondolsz örülni fogsz, veled ez történt.

Ha nem teszed meg...? Lehet, erre fogsz örök életedben gondolni, miért nem használtad ki az alkalmat.


Hasonló, mint az alkohol. Bizonyos mértékig jól érzed magad. Ha túlzásba viszed, már nagyon rossz, káros rövid és hosszú távon. Van egy nagyon vékony határ, amit meg kéne találni.

Másnap lehet rosszul érzed magad, de egy-egy nagyon jól sikerült este lehet megéri, és másnap szenvedni.


Én sok mindent kihagytam. Ezáltal lettem, aki vagyok. Erre nem tudom a választ, ha máshogy döntök anno, most jobban vagy rosszabbul érezném magamat.

Egy dologra jutottam: megéri néha kockáztatni. Rövid az élet, ki kell használni minden apró lehetőséget. Lehet, rosszul sül el, de tapasztalatnak megteszi.

2019. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Há nem rudom, én csak fájdalommal gondolok a pillanatainkra.. és igenis én választottam őt. Megtehettem volna hogy nem kezdeményezek, nem ismerem meg, és szeretek bele.

De már késő.

2019. jún. 30. 23:48
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen hozzáállással szerintem ne is kezdj kapcsolatba.. meg nem minden embernek van ilyen szar hozzáállása, mint neked, inkább a magad nevében beszélj, ne általánosíts
2019. júl. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!