Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő legyen inkább aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő legyen inkább aranyos és naiv, aki könnyen kimutatja az érzéseit vagy makacs és óvatos, aki nehezebben mutatja ki őket?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Előbbi. A másikban semmi nőies nincs.
2019. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Eleinte az első vagy, aztán pár pofára esés után a második. Miért kéne könnyen kimutatni érzéseket? Ez inkább a felszínes emberekre jellemző, vagy a butuskákra, értelmesebb, mély érzésű embereknek ehhez idő kell.
2019. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Én pont az első felé tolódtam el idővel. Sokáig nem mutattam ki az érzelmeimet, hajlamos voltam bezárkózni és sajnos több emberközi kapcsolatom is kárát látta ennek.


Ma már simán lelkesedem félidegenekért is, ha úgy érzem, hogy jó emberek, fura módon kevesebbet csalódom mint korábban.

2019. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

#3

Najó én se azt mondtam, hogy totál távolságtartónak és ridegnek kell lenni, de az sem jó, ha 1 hét után már így szeretlek úgy szeretlek, meg jaj macikám pussz pussz, mert én pl az ilyen emberektől rosszul is vagyok😀

2019. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
legyen inkáabb aranyos, aki nem naiv és nem mutatja ki minden érzését...
2019. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

#4: Én sem mondtam. :) Szerintem a kérdező nem a végletekre gondolt.


Számomra az, hogy könnyen kimutatja az érzelmeit, kb. azt jelenti, hogy egy jól sikerült randi után nem tartja a távolságot, hanem kifejezi, akár ki is mondja, hogy nagyon jól érezte magát és örülne, ha láthatná még a másikat.


Nem is tudom, hogy a kérdésből hogy jött le az, hogy egyből pussz nyussz. :D

2019. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
68% Jaja, lehet középút is, nem csak ez vagy az.
2019. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

#6

Ja, én ezt mindig mondom egy jól sikerült randi után, de ez nem érzelemkifejezés :D Érzelmekről később beszélhetünk.

2019. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mákostésztaextrákkal ***** válasza:

Lehet hogy klisésen hangzik,de a középút a legjobb.

#1-es,mi a tosz?Egy nő nem attól nőies,ha naiv.Akkor csak egy céltábla lesz.Nem,majd mondja el az egész életét,hogy átbasszhasssák,nem?Persze.

2019. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

#9. A kérdés a két végletet írja le. Az általam inkább preferáltat !!!3!!! jellemző határozza meg, melyek közül a naivitás csak egyetlen vonás. Ha nem tetszik a naivitás, akkor vegyük ki. Egy aranyos és érzelmes nő hat nőiesebbnek vagy egy makacs, óvatos, érzelem mentesebb ?

De akkor fogalmazok úgy, hogy melyik tűnik egészségesebb, kevésbé traumatizált nőnek, akivel lehet egyről a kettőre jutni ?

Nem tudom te hogy vagy vele, de ha valaki makcs, az nem kompromisszumképes, óvatos lassabban jutsz vele egyről a kettőre, nehezen mutatja ki az érzéseit, tehát minden esetben későn kapok visszajelzést bármi kapcsán vagy egyáltalán nem.

Mivel kapcsolatban gondolkozom elsősorban, ezért én mondom az elsőt, természetesen, ha csak a párzásra gondolunk, akkor ezen tulajdonságok egyike sem számít annak mérlegelésében, hogy egy, kettő száz patront érnek meg vagy érnek-e egyeltalán.

32/f

2019. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!