Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom napokig 2-3 napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom napokig 2-3 napig eltűnik, nem ír semmit nem hív. Pedig már említettem neki hogy aggodok és valamit reagáljon este vagy hívjon föl de semmi. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk egyébként együtt, mikor vele vagyok ölelget mondogassa, hogy szeret , felvállal a baratai elott már 2. Héten bemutatott a szüleinek szoval tenyleg nem ertem ez minek köszönhető .?
2019. júl. 6. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csináltam mikor egyszerre 2-3 "barátnőm" volt. És működik mert sokan tényleg olyan naivak mint te is
2019. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 napban valószínűleg mással van. Nincs igénye, hogy minden nap beszéljetek, és ahogy látod, a kedvedért sem akar ezen változtatni. Vagy nem érzi veled olyan jól magát, vagy szimplán erre van igénye. Mivel neked így nem jó, változtatni pedig nem akar marad a szakítás, vagy pedig elfogadod így.
2019. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akár kiírhattam volna én is ezt a kérdést :D

Hasonló szituációban voltam, kb 2 hónapig húztam, utána úti lapot adtam neki.

Más városban dolgozik, mindig kértem, hogy ha megérkezik írjon, sose tette, ráadásként napokig elvolt tűnve.

Ne várd, hogy megfog változni, az ilyen nem fog, és esélyes, hogy melletted van más barátnője is.

2019. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lány a képbe, akkor is gyanús hogy nem vagy neki fontos. Aki fontos számunkra, akivel egy kapcsolat elején vagyunk arra mindig gondolunk, ő jár elég gyakran a fejünkben. Ha eszébe se jutsz az nem ígéretes.
2019. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem feltétlen baj. Mi a barátommal egyelőre távkapcsolatban élünk, és mikor nem vagyunk együtt, van, hogy 2 naponta beszélünk csak. Mindketten elvagyunk egyedül is, nem vagyunk betegesen birtokló-féltékenykedős páros, nekem a telefonálgatás meg csetelgetés amúgy sem helyettesíti az élőbeszédet. Meg is őrülnék, ha valakivel kötelező jelleggel minden nap kéne beszélni🤣
2019. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincsen más barátnője, csak reggel 6- este 6 ig dolgozik aztán haverokkal szokott lenni vagy kint a dohanyboltba ( szoktam én is oda járni látom, csak fiúk vannak ) szoval más nő miatt nem aggodok

Csak érdekes ez a szituáció ....

2019. júl. 6. 11:53
 7/8 A kérdező kommentje:
A másik meg ha nem gondolná komolyan nem hinném hogy bemutatott volna ilyen hamar a szüleinek, baratainak
2019. júl. 6. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen biztos vagy benne akkor minek tetted fel a kérdést? WTF...

Én is mutattam be 1-2 hét után pasit még se lett komoly kapcsolat és fordítva is volt már így.

Ez ha ló nincs szamár is jó, nyugodtan áltasd magad, nem lesz hosszú életű.

2019. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!