Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire gáz, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy szerelmes vagyok egy 16 éves lányba? 22/F

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Kodály 77 éves volt amikor feleségül vette a 19 éves kedvesét, akkor neked talán megbocsátják egy 6 évvel fiatalabb lányról való álmodozást.
2019. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gáz, én 26 évesen lettem szerelmes egy 16 évesbe. Mára már gyermekeink anyukája.
2019. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es, hát akkor szabad út lenne, ha nem lenne egyoldalú a dolog 😕
2019. júl. 9. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz addig amíg nem az én lányomba vagy szerelmes 😀

Ha meg igen és kiderül szíjjel csaplak 😂😂

Na jó,azt nem,de tényleg nagyon remélem,hogy nem az én lányomba ☺


Alapjában véve nem lenne gond szerintem mert fiatalok vagytok,de azért egy 16 éveshez inkább 17-18éves illik sztem. De most ezt valószínű azért írom,mert rohadtul elfogult vagyok. 😀 Rettegek tőle,hogy egyszer hazahoz a lányom bemutatni egy 22-25 év közötti fiút 😂😂

2019. júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 06:18

Neked sem lennék a lányod. Talán még azt is e mondanád meg, konkrétan melyik fiúba szerethet bele.

2019. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám meg,hogy kivel,de azért nagyon nem mindegy szerintem ☺ Tudom,a mai fiatalok már másak,50 évessel is csak pénz legyen,15 évesen már 5 napos fesztivál,belépőért cserébe bármit . Tisztelet a kivételnek. De nah...nem r☆bancot akarok nevelni,hanem Embert ☺ Ez van.
2019. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ha normális a lány akkor is megeshet hogy beleszeret egy nála 6-7 évvel idősebb srácba, és esetleg működik is nekik a dolog
2019. júl. 10. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Főleg ha mindkettő normális. (A lányos anyuka vagyok)

Mondjuk jelenleg(4 hónapja)egy 24 éves sráccal beszélgetek. Nem tudom hogy néz ki,nem tudom a nevét,semmit nem tudok. Itt írt ki egy kérdést,válaszoltam neki,rámírt és támogattam a párjával való békülésben,tanácsokat adtam. Szóval fiatal kora ellenére ő is érett gondolkodású fiatalember . Ha Te is ilyen vagy,akkor az szuper ☺ Már csak olyan lány kell,aki nem a nagy átlag lehúzós,átverős,aki nem tör meg Téged.

2019. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!