Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem és a másik iránti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem és a másik iránti vágy visszahozható egy kapcsolatban? Nagyon szeretem a férjem de hiányzik már az a tűz ami régen volt.

Figyelt kérdés
Sokat gondolok más férfiakra és fantáziálok, de a férjem annyira szeretem hogy azt szeretném hogy újra ő vele élhessem át a szerelmet és őt kívánjam úgy mint régen.
2019. júl. 12. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben töltött idő, beszélgetés, egymásra figyelés, elutazni néhany napra, randizni vagy akár kivenni egy szobát. Mi 25 éve vagyunk együtt, és természetesen nálunk sem folyamatos a tűz, de igyekszünk tenni azért, hogy kívánjuk egymást, ne csak rutin szex legyen. Nehéz, mert a hétköznapok, gondok és a gyerekek miatt nagy szervezest igényel, de nagyon fontos.
2019. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Soha nem feküdtetek le mással? 7 eve vagyunk együtt de sokszor el sem tudom kepzelni hogy életem végéig csak vele szexeljek.
2019. júl. 12. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és neki is volt párkapcsolata mielőtt osszejottunk, tehát klasszikus kíváncsiság nem volt. Viszont élunk, találkozunk mindenféle másik nemuvel, aki hatással van az emberre, főleg ha épp nem lobog a tűz. Ilyenkor kell okosnak lenni, és a flörtön túl nem menni.

Szerintem hosszú távon akkor működik a kapcsolat, ha az egymás iránti tisztelet, szeretet töretlen, abból lehet építkezni.

2019. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem olyan erős sosem lesz már.

Viszont a szenvedély, és hasonló érzések visszahozhatóak valmennyire. Tenni kell értük.

2019. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, olyan erős sosem lesz már.*
2019. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 16 éve nem szexelek mással.

De nem is a szex hiányzik, hanem egy másik személyiség.

2019. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

11 éve csak vele, én vagyok a nő, és ha elutazunk, vagy csak lepasszoljuk a két kicsit két éjszakára nagyihoz, már akkor érzem újra a szerelmet, és olyan jó.

Ettől függetlenül a szex pont ugyanolyan nem lesz, és igen, a szürke hétköznapokban nekem is néha elkalandozik a fantáziám, mikor beflörtöl a futárfiú, vagy a könyvelési osztályról az új férfi, de ezek csak pillanatnyi dolgok, úgysem lenne semmi értelme. Ha már ő is, én is ennyi évig hűségesek voltunk, miért verném szét ezt a házasságot?

Az, hogy mással kívánnám a szexet, az is csak pillanatnyi, mindig elmúlik. De ja, tök jó lenne, ha újra vele lehetne olyan, mint a legelején. De szerintem amúgy ezzel ők is így vannak, ráadásul én 9-10 kg-val több vagyok, mint 11 éve, és neki ez annyira nem jön be, bár teszek ellene, ha nem tennék, még ennél is több lennék, és mégsem újít be, akkor nehogy már én újítsak..

2019. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van de valami miatt kicsit ugy gondolom hogy ha egy picit félre megy az ember és az soha ki nem derülne akkor nem olyan gáz mint amikor valaki folyamatosan csalja a férjét, feleségét.
2019. júl. 13. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

nem igaz ez, mert a hűség, a házasság megtörik. Más lesz utána, mindig lesz egy fal kettőtök között. Egy láthatatlan fal, ami maga az a hazugság, hogy megcsaltad. Képzeld el, hogy itt nem egy, hanem két gaztettről van szó. 1. szex mással 2.hazudni fogsz a családodnak, hogy hol és kivel vagy éppen


De önmagában azt is hazudod majd, hogy te őt szereted, kívánod, stb. De nem, ez nem csak elvi kérdés, tényleg megváltozik a kapcsolat. Hazamész, és utána nem ugyan olyan lesz már.


Illetve a közösségi oldalak világában ez már nem úgy van, hogy sosem derül ki.

Nekem is csapja egy csávó rendszeresen a szelet. Nincs fenn képem közösségi oldalakon, de fenn vagyok, nem is találnak meg idegenek, úgy van beállíva minden. De én rákerestem a csávóra természetesen, láttam, hogy gyerekei vannak, bár párjáról semmi info. De kicsi gyerek is volt. A képek like-jait, kommentjait nézve simán rájöttem, hogy ki a barátnője (nem a felesége) és a nő profiljáról be is igazolódott, hogy ő az. Mivel a pasi nem nagyon akart rólam leszállni, így ezerszer is megfontoltam, hogy írok a párjának, hogy tudja már, hogy mit művel a pasija..


nincs olyan a mai világban, hogy nem derül ki. Simán kiderülhet, és ha valamirét az illető megharagszik rád, üzeneteket, bármit el tud küldeni a férjednek. SIMÁN!!!

Nem is értem, hogy nem ilyen előrelátók egyesek.

Most ne mondd, h férjed nincs FB-on, mert máshol munkahelyi dolgok miatt, stb. is rátalálok bárkire, akire akarok. Nem nagyon van olyan, hogy ha én valakiről akarok tudni, ne tudnék meg infókat.


Ezeket mind kalkuláld bele

2019. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!