Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek bármelyikünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek bármelyikünk helyében?

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok és tök véletlen megismertem egy velem egykorú de más társadalmi csoportból való nőt én kétkezi munkás vagyok 180 feletti iq-val csak sajna türelmem nincs a tanuláshoz. A hölgy orvos. És szinte az első szóváltástól teljesen egy húron pendülünk. Annyira hogy az már ijesztő. Úgy látjuk mindketten hogy ő az én álmom és én az övé. De most jön a csavar. Sajnos nem lehetünk nyíltan egy pár mert fél a barátai reakcióitól és attól hogy kiközösíti az úgymond(elit). Mit lehet tenni ilyenkor? Tényleg képesek lehetnek igaz barátok ilyenre?

2019. júl. 13. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak fele annyiszor lett volna ötösöm a lottó, ahány közfalat kiverő iq-val vagy 20 cs+-os répával rohangáló ember van itt, már kilóra megvettem volna a Soros Gyurit kétszer. Izzítsd be azt a 180-as iq-d, aztán akkor logikázd ki magadnak, hogy aki fel sem vállal, azzal neked semmi dolgod, a többi meg csak rizsa...

32/f

2019. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂 jó duma. De több ember többet lát ugye. És mindenki másképp ezért szeretném ha más leírná hogy látja ezt. Nem azért mert nem tudnám mit kellene tennem. Mert azt tudom. De mégsem teszem.
2019. júl. 13. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat agyalsz a dolgon. Jelen helyzetben meg vagy ezzel alázva. Nem az a feladat, hogy felgöngyölítsd annak a szociológiai és pszichológiai hátterét, hogy miért vagy megalázva egy olyan dolog miatt, ami párkapcsolati/romantikus téren súlytalan, hanem, hogy eldöntsd, akarsz-e megalázva lenni vagy sem. Vedd ezt úgy, mint egy egérutat a szellemi labirintusból, amit tudat alatt éppen építessz magad köré. Megmondhatod, hogy mit vársz el a másiktól és ha nem képes ezt megadni, kisétálsz az ajtón, ha meg akarsz, bolyonghatsz tovább, miközben le vagy sajnálva "jó igényessen, modorossan". :)

32/f

2019. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval okosabb vagy, mint stephen hawking, de nehezen tudod kitalálni, mit tehet az ember, ha valakit nem vállal fel a "nagy ő"?


Napi kedvenc troll kérdés <3

2019. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember,aki azért jobban aggódik,hogy az elit baráti köre mit szól majd hozzá,mintsem legyem mersze bevállalni,azzal szerinted Te mennyire pendülsz valóban egy húron?Tényleg azonos szinten álltok?Értem én,hogy orvos,de az csak egy dolog.Ahogyan a Te IQ-d is.Tényleg azt hiszed,hogy aki fel sem mer vállalni az szeret?
2019. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam a dolgot és kiadtam az útját. Nagyobb bünti lesz neki a további látszatélet mint bármi más
2019. júl. 13. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Érezd magad megdicsérve, büszkék vagyunk rád. Meglásd, találsz normálisat. :)

32/f

2019. júl. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy megjegyzem, hogy Albert Einstenin IQ szintje 160 volt....
2019. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Michelle Wildnak is 160 feletti,nagy ügy....
2019. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élvezd ki. Hasonló szituban vagyok, csak vágjatok bele és élvezzétek
2019. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!