Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt munkatárs?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőttig még munkatársak voltunk,azonban ő munkahelyet váltott. Rengeteget viccelődtünk,csipkelődtünk,beszélgettünk, ha tehettük együtt mentünk el szünetre stb. Nagyon megtetszett ami azóta se változott,viszont amióta nem egy helyen dolgozunk csak akkor beszélünk,ha én írok neki,esetleg valamelyik volt közös kollégánk szervez valami bulit. Hogy érhetném el,hogy ő is keressen engem?
2019. júl. 23. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el őt valahova. Így nem tudja hogy te bármit is szeretnél tőle. Azt gondolja hogy barátként nézel rá.
2019. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha számára is fontos lenne a személyed, akkor mindenképpen keresne téged. Ez nekem így nagyon egyoldalú érdeklődésnek tűnik.

Ott, abban a közegben alkalmas voltál ilyen időtöltésnek. Ez nem szemétség, ha nagyobb vagy más a merítés, akkor változhatnak a prioritások és szociális kapcsolatok is.

2019. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van valami abban amit mondasz,köszi a válaszokat!
2019. júl. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!