Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkatárs probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatárs probléma?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam akivel nyáron ismerkedtem meg. Hirtelen elég jóba lettünk,én úgy éreztem nem vagyok közömbös számára. Sokat kerestük egymás társaságát, munka után még hajnalban is beszélgettünk azonban munkán kívül sajnos csak 2x találkoztunk. Én hihetetlenül jól éreztem magam vele és azóta is többet érzek iránta mint szimpla barátság. A bökkenő viszont az,hogy úgy érzem megváltozott felém a viselkedése. Már csak nagyon ritkán dolgozunk egyszerre,így megcsappant a találkozásaink száma is. Eleinte kerestem üzenetben,hogy legalább ott beszélünk amíg nem találkozunk azonban egy idő után már csak nagyon ritkán válaszolt,pedig volt miről beszélni. Majd megbeszéltünk egy találkozót amiből végül nem lett semmi egyéb okok miatt. Nekem azóta is tetszik,azonban elég rossz hogy már nem ugyanolyan a kapcsolatunk mint régen. Ha flörtöltem vele akkor vette a lapot és ő is flörtölt,azonban nem tudom mennyire szánta komolyan. Valahogy ezt még fel lehet éleszteni vagy hagyjam?
2019. febr. 3. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben közvetlen munkatárs, akkor hagyd a fenébe. Ellenkező esetben hívd el konkrét randira és kiderül.
2019. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd újra és kiderül
2019. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!