Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy munkahelyen dolgoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkahelyen dolgoztam egy nővel, aki nagyon tetszik. Valamiért nem tudok vele kapcsolatot teremteni. Szerintetek mi lehet a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassacskán 3 hónapja nem találkoztunk. Az egyik közös ismerősünktől tudom hogy volt valakije, de most megint szingli. Velem van a baj? Leblokkolok ha meglátom. Hogy keressem meg? Mit írjak vagy mondjak neki? Nem tudok továbblépni. Talán nem is akarok!
2019. júl. 23. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Hívd fel.

06-90-....

2019. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen írj neki vagy hívd fel, hogy mi újság vele és hogy szívesen meghívnád egy kávéra, hogy beszélgessetek.
2019. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennyi idő után nem valószínű hogy kíváncsi rám. De egyébként sem tudnám ilyen lazán megoldani ezt. Egyszerűen leblokkolok ha arra gondolok hogy beszélni kell vele.
2019. júl. 23. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben írni kellene neki: szia,rég hallottam feloled,jól vagy? Nyár hogy telik blabla ird le te is mi van most veled nagyjából. Aztán így ha talalkoztok majd könnyebb lesz vele beszélni. Ha látod a másik emberen hogy vevő rad,akkor könnyebb vele dumalgatni,legalabbis én is vagyok ezzel.
2019. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak nincs alkalom a találkozóra. Már máshol dolgozik és messze is lakunk egymástól.
2019. júl. 23. 13:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod, hogy ő döntse el kire kíváncsi? Facebookon megjelölöd és ráírsz: Szia, régen találkoztunk, hogy vagy? Én éppen... bla bla bla
2019. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te inkább a kifogásokat keresed, nem a megoldást. Pedig ha tetszik és beszélni akarsz vele, akkor kénytelen leszel minimum fb-on ráírni és beszélni vele, aztán pedig elhívni személyes talira, ha vevő rá. Ha meg egyiket sem mered bevállalni, akkor mást nem tudsz tenni, mint elfelejteni a nőt, ő pedig éli tovább az életét, ahogyan eddig is - nélküled.
2019. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban vagyok,annyi különbséggel,hogy én rámerek írni,azonban ez elég egyoldalú,mert csak akkor beszélünk,ha én keresem. Így meg nincs sok értelme.
2019. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a támogatást! Ma írok neki!
2019. júl. 23. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz kommunikálni, akkor nincs miről beszélni...


Előbb szerezz tapasztalatot, utána kezdj bele komoly érzelmekbe!! Különben csak visszautasítást kapsz!

2019. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!