Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne az okos lépés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az okos lépés, ha szerelmes vagyok egy lányba, aki nagyon messze lakik tőlem? Tudom, ez nem működhetne, de valahogy nem bírom kirázni az érzéseimet, és így más lányokkal sem tudom felvenni a kapcsolatot, mert mindig összehasonlítanék.17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akit ovi óta, 14 éve ismerek, de egy pár éve kiment Németországba. Egy pár hónapja felvettem vele a kapcsolatot, és egy idő után azt éreztem, hogy belezúgtam, de teljes testsúlyommal. Már korábban éreztem valami hasonló érzést, még mikor itthon volt, de sosem jött ki belőlem, mert igazából akkor még kicsi voltam. Már beszéltem vele erről, mondta, hogy kezeljem fiúként, de valahogy nem megy... Ti mit tennétek a helyemben?

2013. jún. 12. 06:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ő is így érez, megpróbálhatnátok. Manapság nem csak levelezés útján tarthatjátok a kapcsolatot, mint az őskorban. ( Mikor én voltam ennyi max. teló volt még.)

Az is fontos, hogy személyesen milyen gyakran tudtok találkozni. Ha nagyon ritkán, akkor azt tanácsolom, inkább csak tartsd vele a kapcsolatot,s szerezz tapasztalatokat. Ha később is, esetleg évek múlva is így éreztek, kamatoztathatod vele a tapasztalataidat. ;)

2013. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!