Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy lehet hogy írok facén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy írok facén egy nőnek, el se olvassa de be van utána állítva hogy nem bírok írni neki? :D

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Letiltott vagy facebookon, vagy messengeren.
2019. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de hogy ha nem látta hogy írok?vagy sunyi módón megnézte de úgy tesz mint aki nem látta?:D
2019. júl. 23. 20:04
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Tud tiltani olvasás nélkül is te PC fighter.
2019. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
bár én még akkor se tiltok senkit ,én jó ember avgyok,pláne úgy nem tiltok senkit hogy a profilom azért lássa csak üzenetet nem bír írni
2019. júl. 23. 20:14
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Helyesírási szótáron repülök.
2019. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj kérdező, de nem vagy egy iq fighter. Miért ne tiltana azonnal ismeretlen pasikat akik ráirkálnak? Én is ezt teszem.
2019. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarja, hogy idegenek írogassanak neki, és tiltott olvasás nélkül. Én is tiltom az így próbálkozó külföldieket, szerencsére csak ritkán akadnak rám, de nem is érdekel, mit írnak.
2019. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kérdező, de nem vagy egy iq fighter. Miért ne tiltana azonnal ismeretlen pasikat akik ráirkálnak? Én is ezt teszem.


te se érted?kapott egy üzenetet,ami valószínűleg a kéretlenek közé ment,nem látta de letiltott?wtf?

2019. júl. 23. 20:21
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Én olvasás nélkül tiltom az ilyeneket.
2019. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha ismerősnek írtál:

Szgépen általában egyből feldobja az ablakot, így látni lehet, hogy ki mit írt. Ebben az esetben nagyon könnyen lehet bárkit tiltani, anélkül, hogy belekattintott volna a chat ablakba, hogy te is lásd, elolvasta, amit írtál.

Telefonon is látja ugyanúgy, ha írsz neki, mert ott is külön feldobja a messenger a teljes üzenetet (kivéve, ha regényt írtál neki, akkor csak egy részét). Ezek után pedig telefonról is tud tiltani, anélkül, hogy "ténylegesen" elolvasta volna az üzenetet.


Ha ismeretlennek írtál, akkor pedig az egyebek közé kerül a levél általában, ott meg van olyan opció, hogy elfogadod-e a küldő kérelmét, vagy sem. Ha nem, akkor ebből semmit nem veszel észre, de talán az is velejár, hogy nem fogsz tudni írni neki legközelebb, ebben nem vagyok biztos. Ami viszont 100%, hogy ebben az esetben is ugyanúgy le tud téged tiltani, hogy ne írhass neki legközelebb.

2019. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!