Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire zavaró, ha valakit így hívnak? Taszító ez a női név?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult már velem, h egy helyes srác leszólított, jót is beszélgettünk. De amikor a bemutatkozásra került a sor, a fiúk egy része azt mondta, h idegesíti őket a nevem. Emiatt nem is akarták folytatni az ismerkedést.

Én szeretem a nevemet, nem látok benne hibát és az exeimet se zavarta legjobb tudomásom szerint.

Anitának hívnak.

Mit gondolsz erről, van alapja az ellenszenvnek?



25N



2019. júl. 26. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nincs vele bajom. Az Eta viszont már necces lenne.
2019. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Max ,ha Kicsiafsszom-nak hívnák a lányt,akkor az zavaró lenne.
2019. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de képtelen vagyok komolyan venni ezt a kérdést.
2019. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nincs XD
2019. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy a vezetékneved idegesíti őket.
2019. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Nekem tettszik az anita név jobb mint a flóra :-D
2019. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan én lány vagyok, de szerintem nincs semmi baj a neveddel, sőt, nekem kifejezetten tetszik.
2019. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak egy olcsó ès fantáziálatlan kifogás. Simán gyávák voltak elmondani hogy nem jöttèl be nekik.

Volt egy kollègám, akinek nem tetszett a barátnője neve. (Ili) Csak beceneveken szólította. Sok èvig voltak együtt.

Egyik exemnek az èn nevem nem tetszett. Illetve nem is az, hogy nem tetszett, csak nem jött a szájára. Hónapokig nem szólított sehogysem, aztán kitalált nekem egy aranyos becenevet.

2019. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Ócska kifogás. Bár nőként írok. Nekem pl nem tetszik a Guszti, de ha Dietz Gusztival ismerkedtem volna, az biztos tuti, hogy nem zavart volna. Ez nem lehet indok.
2019. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs baj az Anita névvel. Szerintem nagyon szép, kecses. Amúgy lehet, hogy nem ez volt a bajuk, csak erre fogták. De az is lehet, hogy van egy Anita nevű exük, aki azért az exük, mert mikor együttvoltak, végigment közben rajta az egész város, ezért pl lehet, hogy többen is ismerik, vagy összebeszéltek, hogy majd ő is a nevedre fogja, mert mittomén. Csak kicsit lehet, hogy bolondítani akart. Nemtom mé jó ez. Meg pl nemtom, szoktak valami ilyen benyomásaik lenni embereknek nevekről, hogy pl "p|csás". (De egyébként ez szerintem pont abszolút nem azafajta név, amire lehetne ilyesmit mondani), de mondom, lehet, hogy valami ilyet ismernek akár még csak hallomásból, és akkor őhozzá tudják kötni ezt, vagy lehet, aszitték, te vagy az, és akkor azért menekültek el.:S:D
2019. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!