Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető az, hogy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Elképzelhető az, hogy ugyan mással él, de annak ellenére szeret?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Aki szeret az veled van. Hogyha az a fontos neki, hogy egy olyan ember akit nem szeret mosson meg főzzön rá minden nap és fix legyen neki akkor annyira csak nem szerethet téged...
2019. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, elképzelhető sajnos. Tele van a világ érdek*rvákkal, akik ugyan elszakadnának a pasijuktól, de hát anyagi függésben vannak. Szóval marad az ábrándozás, ami kis eséllyel lesz valóság.
2019. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miből gondolod kérdező? Írj bővebben
2019. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Plátói szerelemnek nevezném. Elképzelhető hogy van ilyen. Nem tudhatod hogy miért nem lép ki a kapcsolatból , így maradhat csak a plátói szerelem egy másik iránt.
2019. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez az. Írnék szívesen, de sajnos nem merek, mert aki érintett a dologban és netán ezen az oldalon jár, a sztori alapján könnyen felismerhetne. Számomra érzelmileg elég veszélyes játék lenne. Sztorit nem írok, legyen annyi elég, hogy mikor beszélgettünk úgy vettem ki, hogy egyáltalán nem vagyok közömbös számára.
2019. júl. 28. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A frász tudja. Nem írtál sokat, ebből semmi nem derül ki.

Ha ez vígasztal, az biztos, hogy sok házas férfi gondol a szeretőjére, elalvás előtt.

2019. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán szereti ami a lábad között van. Mást nem.
2019. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolt az új nemi szerv miatt.A változatosságot szereti, meg a saját nemi szervét. Ezt ne keverd a szerelemmel, az egy sokkal mélyebb dolog. A jelenlegi "érzelmei", ahogy eltelik az újjal, gyorsan hamuvá válnak.
2019. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megdugna néha téged is, még mindig nem szerelem.
2019. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Elképzelhető.Én is így vagyok házasságban
2019. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!