Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elképzelhető hogy laktóz vagy...

Ravager kérdése:

Elképzelhető hogy laktóz vagy glutén érzékeny vagyok? Az utóbbi 2 hónap alatt 6 kg-ot fogytam. Hasmenésem volt, kiütéseim jöttek ki rajtam amik ugyan nem viszketnek, de voltak fejbőrön, háton, karon.

Figyelt kérdés
Mellkasi, hasi fájdalom is előjön ha kenyeret, zsemlét stb. vagy tejterméket eszek. Tudni kell rólam hogy pánikbeteg vagyok, és lehet hogy túlreagálom az egészet. De azért lehetséges, hogy most az egyszer igazam van?

2012. okt. 29. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja megmondani,de elképzelhető...
2012. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj gasztroenterológushoz beutalót a háziorvosodtól, ott majd kivizsgálnak.

A laktózról tudok nyilatkozni, mert én is érzékeny vagyok rá. Tünetek: hasmenés, hasi görcsök, puffadás. Ezek a legjellemzőbbek.

2012. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utána fogok nézni majd.
2012. okt. 29. 09:20
 4/4 anonim válasza:
Lehetséges. A gluténérzékenységet ismerem, mert a hugom is az. Tünetei: hasmenés, hasfájás, nagyon nagy fáradtság érzet, és esetleg kiütések. Szerintem menj el orvoshoz!
2013. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!