Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan válaszoljak Tinderen? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válaszoljak Tinderen? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akire ráirtam, miután egymásra találtunk, hogy lenne-e kedve beszélgetni, mire ő ezt válaszolta:

"Hali! Van igen🤗"

Erre mit válaszoljak?? Nem megy magamtól. 😅



2019. júl. 30. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd be google-be, hogy “small talk témák/topics”. Ezek olyan témák, amivel el lehet indítani bármilyen beszélgetést.
2019. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Életképtelen vesztes vagy, az ilyen ne szaporodjon.
2019. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább magamra bíztam, ezt válaszoltam: Mit lehet tudni rólad azon kívül, hogy csinos vagy? 😅 aztán meglátjuk
2019. júl. 30. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó szöveg, de ne told majd túl a bókolást, a lányok nem szeretik a talpnyalókat :D
2019. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretem a költészetet, és zongorázom illetve éneklem is. Ezt tudom valahogyan hasznosítani Tinderen? Vagy ez már sok lenne a lányoknak? (A Tinder a nem túl igényes lányok gyülekező helye.)
2019. júl. 30. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

"Mit lehet tudni rólad azon kívül, hogy csinos vagy? "


Jobb lett volna, ha nem magadra bízod. Ezt nagyon elbaltáztad. Lehet, hogy fog még válaszolni, de sok esetben ez bukó szöveg. Egy lány külsejét SOHA ne dicsérd. Főleg ne első pár váltott mondatban.


Szerinted hány srác mondta már neki, hogy jól néz ki? Nem te vagy az első. Ez unalmas, fantáziátlan. Ha tényleg meg akarod dicsérni, akkor okosabban tegyed, például: "Hol tanultál meg ilyen elegánsan öltözködni?"


Miről kérdezz: olvassad el a szöveges leírását, ott keres valami közös pontot bennetek. Másik lehetőség, hogy a képein keressél valamit, amiről tudsz kérdezni.


Amikor már elindult a beszélgetés, úgyis adni fogja magát.


"Szeretem a költészetet, és zongorázom illetve éneklem is"


Időnként bedobhatsz egy-egy idézetet, ha olyat ír. Pl. barátságról beszéltek, akkor a Kis Hercegből idézhetsz valamit. Zongorát max, mint hobbi említheted, az a baj vele, hogy nem tudod magaddal vinni. Amikor már megismerted, bedobhatod, hogy gyere fel, játszok neked egy szép dalt. Éneklés viszont jó, mert elhívhatod karaoke bárba - ha tényleg jó vagy, ez nyerő dolog lesz.

2019. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
#6 Soha ne dicsérje egy nő külsejét? Én minden pasit faképnél hagytam, aki sosem bókolt. Az ilyenek vagy nagyon önteltek, vagy nulla az érzelmi intelligenciájuk.
2019. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit válaszolsz. Meg fogod látni, hogy így van.


Ott nem lehet beszélgetni senkivel.

2019. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Képzeld el, sikerül rohadt jól beszélgetni! :D :D Úgyhogy nem kell aggódni 👍
2019. júl. 31. 11:59
 10/10 anonim válasza:
Azóta mi lett? Együtt vagytok?
2020. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!