Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért paraszt a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért paraszt a legtöbb lány tinderen? Mit várnak, ha ők nem tesznek bele semmit majd jön a csoda?

Figyelt kérdés
Jóképű, egzisztenciával rendelkező vagyok, van is sok matchem. A beszélgetések elég laposak vagy csak magukról irkalnak vagy egy szavas válaszokkal terhelnek. Aki írja, hogy mennyire egyenes és őszinte, jól elbeszegetünk, nem sablonosan megkérdezem, hogy ha találkoznánk mihez lenne kedve. ( Elmeletben ugye hogy megismerjem milyen partis vagy inkább elvonulós) erre letöröl. Eddig tart a egyenes jellem. Ilyenkor mivan lányok? Aztán jelenjen meg a herceg a semmiből? Mit gondoltok a férfiak pár ilyen alkolom után is annyi energiát fognak az eredeti üzenetek irasara forditani? Segitsetek megérteni, mert egyik oldalról elvarjatok, hogy uriember legyen mindenki aki közeledik felétek, de ti meg szartok mimdenre. Akinek nem inge..

2019. júl. 21. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
A Tinder teljesen megőrjíti a nőket.Egy olyan alkalmazás,ahol másodpercek alatt találsz jobbat és mindig van jobb.Ezért válnak teljesen érdektelenné,felszínessé és felületesség.Bár ez minden nőre igaz.
2019. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert megtehetik. Sok férfi szívesen előadja a bazári majmot egy ingyen éjszakáért.
2019. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Adok egy tippet. Sz@rj rajuk. De komolyan 😀 Nekem is sok matchem van, nem is egy egyejszakasat talaltam onnan es idovel rajottem hogy ha komolyan veszed az appot ugy nehezebb. Tulajdonkeppen kb ugyanez vagy csak sracba amit leirtal, egyik fele sem mutatok magy erdeklodest es nem ugralok utanuk, bejon nekik mert aztan ok tesznek ertem. Ha nem, akkor meg van masik.
2019. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert oda a társadalom szennye-mocska jár fel.
2019. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki érdekli őket, akkor máshogy állnak hozzá. Az ilyen stílus akkor van, ha annyira nincsenek oda a másikért.
2019. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szebb, modell alkatú nőknèl érdekes ez sokkal kevésbé esik meg, velük sokszor jó kapcsolat alakul ki, ez inkább az átlagos külsejű nőkre igaz.
2019. júl. 21. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor ne csüggedj, kérdező, ismerkedj csak a szép, modell alkatú nőkkel. Az átlagos nőkről pedig fájó szível, de mondj le. :-)
2019. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudjátok olyan ez mint a jó kicsi ha Porsched van nem kell bizonyitani, hogy gyorsan megy, de ha Trabid folyton probálod megmutatni milyen gyors vagy. Remélem értitek.
2019. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a férfiakról jött le ugyanez:( Nem tudtam két értelmes mondatot leírni kb. Aztán töröltem is pár nap után a profilom inkább.
2019. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ez a helyzet nálam is.30-as nők, gyerek meg család már kellene, de torony magas elvárásaik vannak. Pl.: nyűgözd le már az első mondatoddal, légy okos, komoly de vicces is és határozott, művelt, lehessen veled jókat beszélgetni, legyen egzisztenciád, sportos testalkatod legyen és nagyon jó stílusod, a hobbitok is egyezzen illetve ha van 2-3 gyereke és egy bernáthegyije, akkor azt fogadd el csettre:D stb.

Mit kapok cserébe?

1-2 szavas válaszokat, prosztó terkó szövegeket, smileykat és sértődést, ha megkérdezem, hogy "drágám, te mit nyújtasz a fentiekért cserébe?" Ha a fentiek közül pedig egy kritériumnak nem felelek meg, akkor alapból sz@r vagyok és mehetek az édesanyámba.:D

Rám írnak 18-20 éves kis tinik és basszus... velük érdekes módon tudok beszélgetni hiába nem akarok tőlük semmit.


38/F

2019. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!