Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az orvos nőknek sok udvarlójuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvos nőknek sok udvarlójuk szokott lenni?

Figyelt kérdés
Tuti nem én vagyok az egyetlen aki szemet vetett az orvosára. 40F

2019. júl. 30. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy összejöhetnek pácienssel.
2019. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék orvossal együtt lenni, borzalmas a munkarendjük. Persze sok embernek van orvosfétise, nekem is volt, de mikor rájöttem, hogy milyen egy orvossal együtt lenni, el is múlt :D
2019. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az urulógusoknak! :)
2019. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem unod még, hogy hetente 2-3 alkalommal felteszed ugyanazt a kérdést?
2019. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Reméljük, mihamarabb meggyógyul!

2019. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kicsit is értelmes nőnek sok udvarlója van.
2019. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Az orvos nők fiatalon nagyon igényesek és csinosak! Ezért nyladzik rájuk a többség. De a jó fizetés, és jó külső mellé eléggé nagyképűek is! Hétköznapi munkás pasasokkal nem állnak le..
2019. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában szakmabelivel szoktak összejönni az egyetemen. Mondjuk én sok jogász-orvos párt is ismerek, ritka, hogy egyetemen még nem kelnek el.
2019. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!