Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja minden lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden lány, hogy kitartással, szorgalommal minden kevés intelligenciával születő pasi is lehet menő orvos, mérnök, jogász, matek tanár, tolmács? Márpedig csak az okos, jól kereső fickó kell a nőknek.

Figyelt kérdés
Ha én világ életemben hülye voltam és hiába tanulta, gyűrtem magamat, mindig kettes voltam matekból, esélyem sem volt informatikusnak, matematikusnak menni. Ugyanez volt nyelvből is, hiába jártam gimibe és tanultam nyelveket ezerrel és 10 másik külön tanárhoz is, akkor is csak 5.ödjéra lett meg vidítva a nyelvvizsgám. Sajnos ezekhez születni is kell, de ezt a legtöbb lány képtelen belátni és a pasit hibáztatja. Vajon az útszélén kapirgáló írni alig tudó emberke is lehetett volna mérnök, orvos ha tanul? Lehet, de szerintem roppant picike az esélye ennek. Ennek pedig a levét issza, mert a nők nem veszik emberszámba, mert nem született okosnak. Lehet valaki kitartó, de 90 es ikuval nem fogja majd annyira vinni, mint a 12 as ikujú. Nem de?
2014. júl. 9. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mérnöknek tanulok (már nem sok van hátra), a lányok le se tojnak.
2014. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem hibáztatlak azért, amiért buta vagy, mert így születtél. Pont ezért nem kötök most bele abba, hogy általánosítasz, hiszen nem tehetsz arról, hogy agyilag nem vagy azon a szinten, hogy ezt ne tedd.

Viszont adok egy tippet: A hozzád hasonló buta lányokkal kezdj, hidd el, van belőlük elég.

2014. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
10 év múlva, 30 valahány évesen majd nem fognak, ha havi 300 ezer ft ot fogsz hazavinni. Most még nincs érdekük hozzád, de majd lesz.
2014. júl. 9. 16:49
 4/19 A kérdező kommentje:
Elég durva emberke lehet kedves 2, hogy ha lebutázol másokat és a lányokat is.
2014. júl. 9. 16:50
 5/19 anonim ***** válasza:

A középiskolai eredmények szerintem nem annyira hozhatóak összefüggésbe a felsőoktatással... Én világéletemben 3-as,2-es voltam matekból,de a kettes szintet nagynehezen teljesítettem főiskolán is.Igaz sokadjára tudtam levizsgázni, de általában 61% kellett a 2-eshez.


Én azt figyeltem meg a fősuliban, hogy aki világéletében tudott magolni, annak nagyon könnyen ment minden.Illetve a 3as,4es szint is,esetleg reáltárgyakból a 2es.


Tényleg sok minden csak szerencse,és bazinagy szorgalomtól függött...


Orvos illetve jogásztanoncoknak viszont reggeltől estig kell hetekig tanulniuk egy vizsgára,nem úgy mint más szakokon, ahol esetleg max 1hét keményebb tanulással/magolással már fel lehet készülni(esetleg különtanárral).


Nekem volt diszgráfiás,diszkalkuluszos,diszlexiás osztálytársam gimiben, értelmes mondatokat sem tudott se szóban,sem írásban megfogalmazni,ennek ellenére diplomás.


Szóval ne ítélj elsőre.

2014. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell mérnöknek lenni ahhoz, hogy sikeres legyél... Egyébként meg egy szimpla mérnök se keres valami sokat. Szerintem egy nagyon jó szakmunkás, pl festő, hegesztő, stb, többet keres. :D

Viszont ez az iq-s dolog hülyeség. Én ismerek a főiskolán olyan sötét embereket, hogy a szénbánya alja még holdfogyatkozáskor is kismiska hozzájuk képest... De mégis lesz diplomája.

2014. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, az igazság mindig durva és fájdalmas, de ez van.
2014. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Erről papírod is van?
2014. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Pedig egy egyetem elvégzése inkább szorgalom és kitartás kérdése, szerintem. Ha nem vagy okos, akkor kezdj nem okos lányokkal. Én okos vagyok,tehát nálamnál is okosabb férfiakat keresek. Engem ők vonzanak.
2014. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te is veled egy szinten lévőt keress, ne felfelé, mert durván meg fogod ütni a bokádat.
2014. júl. 9. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!