Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti tudtok Tinderezni? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok Tinderezni? Csak nekem nem megy? 20/L

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, nem vicc :D Nem rég csináltam magamnak egy Tinder profilt, mert kíváncsi voltam rá. Illetve nincsen senkim, szóval már csak ezért is ki szerettem volna próbálni. Viszont rá kellett jönnöm, hogy nekem ez nem megy. Konkrétan már az is gondot okozott számomra, hogy eldöntsem, hogy kit melyik irányba húzzak, mert egy kép alapján nem tudtam, hogy mégis mit gondoljak az illetőről. Sokan nem is írnak magukról semmit, csak egy képet látok róluk és ennyi. Úgyhogy volt amikor csak random húzogattam jobbra-balra vagy éppen mindenki ment jobbra, míg máskor pedig átgondoltam (hogy mi alapján azt nem tudom :D). Lett pár match is és volt, aki írt is...hát én nem tudtam vele mit kezdeni. Annyira bizarr volt az egész és igazából nem is fogott meg bennük semmi, tök idegenek voltak számomra és így nem tudtam miről beszélgetni velük. Oké, hogy beszélgessünk és előbb-utóbb majd megismerjük egymást, de nekem valahogyan tényleg nem ment. Jöttek az ilyen sablon kérdések, hogy ki vagy, mi vagy, mit tanulsz, mit dolgozol stb., de én ezt nem bírtam soha... Ez a része élőben sem megy, mert egyszerűen untat és nem érdekel. Viszont, ha úgy adja az élet, akkor el tudok beszélgetni idegenekkel, viccelődök, sztorizgatok, de csak akkor, ha tényleg olyan a szituáció és nem ilyen művi, erőltetett.

Nektek megy?


2019. júl. 31. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Csináld amit én:

-húzz minden nap mindenkit jobbra

-várd míg rádír valaki

-ha rádír és tetszik az ábrázatja, mutatkozó be telefonon mondjuk 10 szóban úgy, hogy írod, hogy szia, aztán mindig a jobb oldalt megjelenő ajánlott szót megnyomod. Pl: "Szia pici kis és közepes vállalkozásoknak nem is olyan jó." nekem most ez jött ki. :D

33/f

2019. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Aki mély ismerkedésre használja, az rosszul használja.

Egyfelől a tinder az egy-éjszakás leszólítások appja. Ahogy élőben is pár mondat után kiderül, hogy szex vagy sem, úgy itt is.


A másik irány pedig a rapid randizás internetes megvalósítása. Ott is 5 perc alatt kell eldönteni, hogy szeretnéd látni az illetőt még vagy sem.

Nem az életünkről - munkánkról kell itt beszélgetni.

Egy random laza beszélgetésről kell szólnia és ha érzed, hogy zökkenőmentesen megy a beszélgetés, akkor mehet a személyes randi, ahol lehet ismerkedni.


Aki tinderen elkezd mélyebb dolgokról társalogni, az el van tévedve teljesen. Sem a nők, sem a férfiak nem akarnak tindert nyomogatva hosszú üzeneteket váltani. Egy impulzusra vágynak, ami elég arra, hogy legyen értelme élőben is találkozni.


Ezért is oltári nagy butaság az összes olyan sírás, hogy 'mit írjak a nőnek a szia mizun? szia hogy vagyon? túl....hisz nem írnak magukról, nem lehet személyre-szabottan kérdezni és így sablonos lesz'.


Tinderen nem személyeset kérdezel. Felhozol egy random f-szságot és ha vevő rá, akkor az app elérte a célját.

Nincs ötleted? A zombi apokalipszistől kezdve az időutazáson keresztül egészen a legnagyobb ökörségeikről lehet beszélgetni.


(Egy-éjszakás témázgatásnál pedig elég megtörni a jeget és annyi. Semmi extra nem kell.)

2019. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

nekem nem jön be, nagyon a külsőségekre megy ki.

viszont nem kizárt,hogy találsz valakit,ha kitartó vagy, egyik barátnőm ott ismerte meg a mostmár élettársát.

2019. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ne haverokat, pasikat keress, hanem ökörködj, meg hülyéskedj. Csak dumálj valami baromságot te is fel tudsz hozni. Hajrá! 🙂
2019. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemrég regisztráltam, de szerintem törölni fogom, mert alig találok valakit, aki legalább egy pársoros bemutatkozást írna, vagy kép alapján annyira szimpatikus lenne...


20/f

2019. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá valakire olyan témával, ami érdekel és nem untat.
2019. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!