Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van így értelme tovább tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme tovább tinderezni? L

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy évek óta hallok ezt-azt a tinderről és sokan mondták, hogy próbáljam ki - ha más nem, szórakozom egyet és tapasztalatot szerzek.


Tehát letöltöttem az appot június elején, elkezdtem bohóckodni, nem gondoltam semmi komolyat bele. Hamar lett rengeteg macthem és majdnem a fele társaság rám is írt. Nem nagyon gondolkodtam, hogy kinek írjak vissza, csak mikor épp kedvem volt, akkor odaböktem egy választ, de abszolút nem volt semmi komoly ismerkedési szándékom, csak poénos volt. Nagyon sok normális fiú/férfi is írt, akik egyébként szimpatikusak is voltak, de nem éreztem nagyon késztetést arra, hogy mélyebben ismerkedjem velük. Viszont valamiért volt egy fiú - aki az első napos beszélgetésünk után még nem igazán tűnt másnak, mint a többiek -, de akivel mégis felvettem facen a kapcsolatot és ott folytattuk.


Hihetetlenül felpörgött az ismerkedés, nagyon érdeklődő volt, hajnalig chateltünk, majd randizgatni hívott, nagyon sokszor és gyakran találkoztunk, rengeteget keresett. Már a chatelések alatt is roppant vonzónak és szimpatikusnak tűnt (pedig képek alapján olyan középkategóriás volt), de pár tali után teljesen beleszerettem és élőben el is olvadtam tőle. Nagyon jól éreztem magam vele, álomszerű volt az egész. Szerelmes lettem belé. De sajnos ő nem érezte a pluszt, friendzoneba pakolt, és végül az én kérésemre - mivel ő nem akarta megszüntetni a kapcsit, csak barátként folytatni - teljesen megszüntettük az egészet.


Összetörtem, igen, de 2 hét "pihi" után úgy éreztem, újra tinderezni kezdek.


Most már tudatosan kerestem, nem csak random össze-vissza, hanem picit szűrtem a "népet". Megint lett jópár matchem és most sokkal nyitottabb voltam, több fiúnak írtam vissza, aktívabbá váltam (most több időm is van, mint júniusban). Megint nagyon sokak tűntek normálisnak, és ennek nagyon örültem is. Úgy voltam vele, hogy adok egy esélyt mindenkinek a komolyabb ismerkedésre, ezért kb 3-4 fiúval felvettem facen a kapcsolatot (ők voltak a legszimpatikusabbak). Eleinte tök jól indult, de rájöttem, hogy teljesen defektesek. Önzők, érdektelenek, olyan szürkék, unalmasak, nem túl okosak, érzelmileg se olyanok, kevésbé figyelmesek és sokkal inkább talán a bugyim a cél, mint a szívem. Az összessel zátonyra futottam. El is ment a kedvem tőle.


Nem tudom, két elméletet dolgoztam ki (tudom, azt hiszitek, hogy nagyon unatkozom - nem így van). :D

1. Az első tinderes fiúval egyszerűen csak hatalmas mázlim volt és egyszerűen a többi 99% valóban nem üti meg az ő szintjét.

2. Lehet, azért se megy az ismerkedés, mert még nem tettem magam túl az előzőn. Emiatt mindenkit hozzá hasonlítok, őt keresem benne és ezért nem találom meg azt, aki valóban bejön.


Nem tudom, van-e értelme ismerkednem ott tovább vagy hanyagolni az egész alkalmazást. Elment az egésztől a kedvem.


Mit gondoltok?


2017. júl. 14. 01:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Úristen, ez regény lett.


Ha valakinek sok a dolga és nem akarja végigolvasni, elég csak az utolsó 3 bekezdést, abban van a lényeg. xd


Bocsi, rámjött picit a szóf....ás. :)

2017. júl. 14. 01:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a másodikról van szó.

Folytathatod ha jól esik, de nem kell görcsösen ismerkedni. Vedd lazábbra :)

2017. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, igazából mind a kettő elméletednek van igazsága. Kicsit pihentesd a dolgot, majd jön ha akar..
2017. júl. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nekem is az első tinder randi után nem nagyon találtam jobbat. Ennek idő kell, bár személy szerint egy elméletben hiszek a tinderrel kapcsolatban. Az pedig a végtelenig tornyosuli illúzió és tévképzet ami alapból is lenne ha személyesen ismerek meg valakit de virtuálisan meg pláne...
2017. júl. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár mindkét elmélet is megállhatja a helyét, a kérdésedre válaszolva pedig van, miért ne futhatnál bele egy olyan srácba mint az első?

Ha teljesen idegenekkel akarsz kapcsolatot kialakítani, nyilván a legelső szűrő a kölső és egy kicsit jobban meg kell ismerni, hogy az esetleges defekteseket kiszűrd, ahogy olvastam ezt csinálod, uh jól csinálod, ne add fel, van értelmem, csak légy türelmes.

2017. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!