Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem elég a fizetés összege, miért fontos a betöltött pozició?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a pénzhajhász ribikre gondolok, hanem az állitólag normális nőkre. És nem arra, hogy az ember számit, blablabla...

KSH átlag fizetés 230 ezer körül van , amit milliók nem tudnak megkeresni, pl tanár, rendőr, tűzoltó, ápoló, bolti eladó, több más szolgáltató...Vagy van olyan ahol meg lehet keresni, de arra azt mondják nem felel meg az ő szinvonalához.

Ezek szerint ezek a férfiak nem emberek? Nem tekinthetőek potenciális partnernek? ( saját tapasztalat alapján )



2019. aug. 2. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

... hogy mi? Szerintem a legtöbbeknek teljesen mindegy, hogy milyen pozícióban dolgozik, amíg keres annyit, hogy megéljen belőle, és élvezi is a munkáját. Túlnyomó többségben női közegben mozgok, nyilván van olyan, aki szóba se áll középvezetői szintnél alacsonyabb beosztásban állóval, de az ilyen 100-ból 2-3 max, a többieket viszont a legkevésbé sem érdekli a dolog.


Az, hogy egy lány kikosarazott emiatt, az nem mérvadó a női nem többségére nézve.

2019. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy valaki számomra nem tekinthető potenciális partnernek, nem jelenti azt, hogy az illető nem ember. Olyat keresek, akivel összeillünk. Én is tanárnő vagyok, számomra egy másik tanár vagy egy tűzoltó, mentős is megfelelő partner. Igazából számomra a műveltség fontos, a tudás érték. Nem a KSH átlag, ami úgy jött ki, hogy benne van a politikusok milliós fizetése is. Én azt is elhiszem, hogy egy jó kőműves jobban keres, mint az átlag, de nem hiszem, hogy sok közös témánk, hobbink lenne.
2019. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez inkább az érdeklődési körrel, hobbival esetleg műveltséggel van összefüggésben. Nem hiszem, hogy a fizetés a legjobb mérce, amivel két ember legjobban összepasszol. Lehet, hogy egy férfi sokat keres, de ha két értelmes szót nem lehet váltani, akkor a legtöbb művelt nőnek felejtős.
2019. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Budapesten szaladgálnak a jóképű , jó családból származó fiatal ferfiak, minimum 500 ezer nettó jövedelemmel. Most miért kellene olyan pasival összejönni aki öl egy bolti eladó , és nyomorogni vele egy panelban egy életen át?
2019. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 légszives ird meg milyen férfiakat ismersz akik min 500 eztet keresnek, és hogy te milyen kaliberű nő vagy hogy vonzod ezeket a férfiakat és megéri téged választani?
2019. aug. 2. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert a barátnőknek a pozícióval kell villogni, nem a fizetéssel.
2019. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is az átlag alatt van a fizetésem, de nekem túl kevés a megélhetéshez, szóval vállalok mellé másodállást. Nőként.

És mivel én képes vagyok arra, hogy nem érem be az alacsony jövedelemmel, ami a szakmámban elérhető (nem váltok, mert szeretem csinálni), ezért azt hiszem, joggal várhatom el a páromtól is. Mert ugye itt mindenki azt mondja, hogy csak azt várjam el, amit nyújtani tudok. Én azt tudom nyújtani, hogy nem érem be nettó 200 alatti jövedelemmel és teszek azért, hogy ne ennyi legyen. Akkor joggal várom el? Szerintem igen.

Nem várok el senkitől nettó 500 ezres fizetést, de azért 2-300 közöttit igen. És ez igazából nem is elvárás, vagyis nem a jövedelem az elvárás, hanem az, hogy ha összeköltözünk, akkor tudjon ugyanannyit beletenni a közösbe, mint én, illetve tudja finanszírozni azokat a programokat (a saját részét!), amik számomra, számunkra fontosak. Be tudjunk ülni egy étterembe, el tudjunk menni egy színházba, eljussunk néha nyaralni, wellnessezni... ehhez pedig igenis kell egy minimális jövedelemszint.

2019. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Fenébe azzal a véget nem érő magyarazkodassal, hogy neeem, te hülye idiota, az országban a párok többsége közösen fizet egy szar kis albérletet, és van a rendőröknek, a tanároknak meg az apoloknak is kapcsolata.

A fenébe ezzel. Ez szart sem ér.


A helyes reakció: Mit foglalkozol te másokkal? Éld a saját életed. Az hogy ki mi alapján szelektál az az ő dolguk, a te dolgod meg az, hogy megemeszd, hogy nem kellesz másoknak. Tokmindegy az indok.


És de, a rosszabbul kereső férfiak emberek, de azok, akik alanyi jogon elvarjak, hogy nekik igenis legyen kapcsolatuk, azok NEM!

2019. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-es és a 3-as válaszoló véleményéhez.
2019. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!