Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők rosszabbul bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők rosszabbul bírják általában az elutasítást?

Figyelt kérdés
Nem egyszer tapasztaltam azt úgy amikor egy nő mondjuk egy csinos nő óvatosan bepróbálkozik egy fiúnál és visszautasítja még szex terén is, akkor teljesen kiborul, hogy egy bunkó, egy b***, egy férfiatlan valaki stb.
2019. aug. 2. 18:41
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
88%
igen én is utasítottam vissza ronda nőt huu ne tud meg azt a hisztit meg amiket írt....
2019. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoris Legendárium pont fordított nemekkel tartja ezt általánosnak :D
2019. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
A nők nem vágják át férfiak torkát, nem szurkálják halálra az ex partnereiket, irtják ki a családjukat váláskor és visszautasítás esetén, lásd az utóbbi néhány év bűnügyi krónikáit.
2019. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


A férfiak sem. Vagyis csak az alkoholisták és a kisebbség.


És női gyilkosok is vannak, csak ők mérgezéssel dolgoznak legtöbbször ami kevésbé brutális, a médiát nem érdekli. Gagyin hangzik, hogy Kovácsovics Magdolna megmérgezte férjét.


De az már milyen jó, hogy Olányos Fondü ötvenezer késszúrással megölte feleségét és anyósát majd megetette az emberevő kutyáival.

2019. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az elkövetők, rendezett körülmények között élő, fehér bőrű, jó külsejű, fiatal férfiak.
2019. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Áh, hamar kibukott, hogy trollkodsz. Szép próbálkozás.

2019. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rosszabbul bizony.
2019. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
volt amelyik rosszul fogadta és nem akarta elhinni, nem tudott le állni. de ez a férfiaknál is így van( némelyiknél). van aki elhiszi, van aki nem, hogy nem kell.
2019. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Erre az a magyarázat, hogy az átlagos nőkre sokkal nagyobb kereslet van mint az átlagos pasikra. Így mivel a nők felső 80% ahhoz van szokva, hogy nincs elutasítva, ezért hideg zuhanyként éri ha valaki nemet mond. Ellenben mivel egy átlagférfit általában elutasítják, ezért nem különösebben hatja meg őket egy idő után. Pl én sem vagyok alfahím, és eddig mindenki elutasított, számomra az már teljesen normális és hétköznapi dolog ha egy nő elutasít, már egyáltalán nem tud meghatni. Az lenne a furcsa ha egyszer valaki nem utasítana vissza...
2019. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, bármennyire is hihetetlen nálam nem próbálkoznak a nők... :D
2019. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!