Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 és 39 éves korom között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 és 39 éves korom között több száz elutasítást kaptam a nőktől. Még szűz vagyok és még nem is csókolóztam. Lehet, hogy fel kéne adnom?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Lehet mostmar igen.
2019. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Valamit nagyon rosszul csinálsz és ha nem találod mi az valószínűleg jobban jársz ha elengeded a dolgot.
2019. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Jól bírod.Miért nem ku..ázol néha?
2019. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Majd jön pár nő aki jól elmondja hogy az empátia kedvesség, jóindulat a lényeg, és próbálkozz a csúnyácska nőknél. KÖzbe meg ők menőcsávó alfahim qurógépek ágyába ugranak bele.
2019. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4: Csúnya nő nem kell.
2019. febr. 8. 19:03
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha én épp egy csúnya pasiért vagyok oda, akkor írhatom?
2019. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: Nem érdekel. Ismétlem, nekem csúnya nő nem kell.
2019. febr. 8. 19:13
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Uh, az durva, h evtizedeket igy eltolt valaki, h nem latja be, h azt kaphatna amit erdemel, kar almodozni.

Es ezert hal meg egyedul.

Ennyi erovel mar orvos lehetnel pl..

2019. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

#6


Mármint úgy "csúnya", hogy szerinted az, mert nem annyira szép, mint a Mr.Színész/modell/zenész szépfiúk vagy valóban ronda?


Sok nő mondja, hogy "az ő barátja ronda" aztán kiderül, hogy tipikusan az a fajta aki inkább átlagon felüli, de hát "ronda", mert nem annyira jó, mint amit az adott hölgy magának elképzelt (bár olyan általában nem létezik, vagy ha mégis akkor más kapura játszik)

2019. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy nem kell csúnya nő. Semmi tapasztalatod nincs, csak az alap, a felszín, higy szép legyen..
2019. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!