Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak mennyire kelendőek külföldön? Hogy megy nekik a társkeresés?

Figyelt kérdés

Noha, sok nőt ismerek akik gyönyörűek, mégis külföldön igen csak csehül megy nekik a társkeresés, egyszerűen nem kellenek a külföldi (nyugati) pasiknak komoly kapcsolatra mert keleti nők. És van egy olyan klisé külföldön, hogy a keleti nők csak a nyugati férfiak pénzére hajtanak, egyébként nagyon rossz feleségek és csak tönkreteszik a férjüket hosszú távon.

Ennek ellenére, én mégis a férfi honfitársaimért aggódok jobban. Gondolom külföldön sincs punciból a kerítés, és bizony ott is verseny van a fiatal, vékony, szép hölgyekért. Ebben a versenyben a magyar férfiak hogy állják a sarat? Találnak társat, feleséget, egyéjszakás kalandokat?


2019. aug. 2. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én külföldön csak egyéjszakástokat kerestem inkább, azt találni.


Rövidebb, lazább kapcsolatokra is találni. Ezt főleg ázsiában csináltam, amikor ott éltem, ahol átlagosan jóképű, egzisztenciával rendelkező fehér férfiként automatikusan puncimágnes vagyok. Annyit elég mondani, hogy európai.

2019. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Az NDK/NSzK időkben keletkezett egy legenda. A szexre éhes német nők magyar "bikáról" álmodtak. Ugyanis a legenda szerint a német pasi szombaton és szerdán akar szexet a magyar pasi minden nap. Nem tudom ez a legenda tarja e még magát. De tény sok pelyhes állú magyar szakmunkás megtelepedett kint anno. Sok családapa is félre ment.

Másik véglet Ukrajna. A szegény nyomorgó falusi ukrán lánynak egy borsodi pasi is főnyeremény.

2019. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!