Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még Magyarországon bájos, stílusos nők, akik nem teljesen passzívak és van legalább valami hobbijuk érdeklődési körük?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, és nem is azért írtam ki, hogy vitatkozzak bárkivel is, főleg férfiak tapasztalata érdekel.


Azért is teszem fel ezt a kérdést, mert az utóbbi években egyre többet járok Lengyelroszágba, és azt vettem észre, hogy ott stílusosabban öltöznek a nők, bakancsban, kevesebb sminkkel is jóval nőiesebbek, bájosabbak.

A magyar nők (főleg a 20as korosztály) egyféle stílus tud: kihívó rengeteg sminkkel.


külföldi oldalakra is járok, és sokkal több olyan lányt látok, akiknek van hobbija, értelmesek, míg Magyarországon a a 20-as lányok jellemzően csak utaznak, buliznak, pózolnak.

ami még meglep, hogy külföldi oldalakon/országokban beszélgetést is kezdeményeznek a nők, és nem pattintanak le, ha megszólítom őket, valamint mosolygósabbak is.


A 30-as magyar nők meg vmiért gyorsan elhíznak, és sokszor nagyon arrogánsak, főleg ha elvégeztek vmi kamu bölcsész szakot (elnézést).

Ez utóbbit nem rosszindulatból írtam, de az a tapasztalatom a (humán) diplomás nőkről, és borzasztóan beképzeltek, és messze nem olyan okosak, mint azt gondolják magukról.

Hobbijuk szintén nem nagyon, se érdeklődési körük, de legalább egyre többen sportolnak.


ergo a kérdésem főleg férfitársaimhoz szól: hol lehet találni olyan nőket, akik nem csak annyit tudnak, hogy NŐK, hanem hajlandók megerőltetni magukat és gondolkodni is.



2019. jún. 18. 08:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg rossz körökben mozogsz. Nőként mondom, akinek egyedi stílusa van és hobbija. Sőt, tovább merek menni. Vannak stílusos kolléganőim, közülük van olyan, aki egyáltalán nem is sminkel.

Persze az utcán meg mindenhol én is látom a tucat csajokat, de őket én is kerülöm. Nem tudom, hogy a lengyeleknél milyen, de itt is vannak stílusos nők.

2019. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Tisztelet a kivételnek, de Magyarorszàgon, főleg Bp-n a férfiak egy elég jelentős rétege észre sem vesz egy nőt, ha nem làtszik, hogy különösen sokat foglalkozik a külsejével.Ez az igény hívta életre a sok kihívóan öltözködő, màr huszonéveskènt luxusprostinak kinéző lány stílusát.

Nem gondolnám, hogy mi nők, élvezzük a több órás készülődést, de ez az elvárás.

Ja, és kedves kérdező, létezik láthatatlannak tűnő smink, amit ugyanannyi idő felrakni, mint egy erősebbet, és az àgyból sem kel fel senki belőtt hajjal.A laza hullàmokat meg a szèlfútta hatást is időbe kerül elérni, csak ti ebbe nem láttok bele.Nem minden az, aminek látszik, és ezzel nem hibáztatlak vagy ilyesmi.

2019. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

# 2/2

jó de a sokat foglalkozik a külsejével nem = „ribis” agyonsminkelt kinézettel.

nem akarom megbántani a magyar nőket, de nekem ez inkább igénytelenségnek és önbizalomhiánynak tűnik.


biztos vagy te abban, hogy a férfiaknak tényleg annyira bejön ez?


elvárás??? sztem semmi és senki nem kényszeríti erre a nőket, max. ők saját magukat, mert tartanak attól, hogy kevesebbet figyelmet kapnak, mint nőtársaik.


ne is hibáztass, mert nettó mellébeszélés amit művelsz az utolsó bekezdésben. láthatatlan smink blabla. nyilván ez nagyon témába vágo és fontos.

az összképről beszéltem, magyar nők: túlságosan kihívó közönséges öltözködés és smink.

2019. jún. 18. 09:49
 4/31 anonim ***** válasza:
98%

"

Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt, ki érti ezt?"


KFT



Vannak. Csak vagy nem veszed őket észre, vagy nem kellesz nekik.

2019. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

"A magyar nők (főleg a 20as korosztály) egyféle stílus tud: kihívó rengeteg sminkkel"


Hát nem tudom, magyar nő vagyok, 21 éves, a barátnőim nagy része is velem egykorú, plusz mínusz 1-2 év. Most így hirtelen egy nőt sem tudnék mondani a társaságunkból, aki hű, de kihívóan sminkelne, pláne nem a hétköznapokban, pedig nem 2-3 fős társaságról van szó, hanem 20-25 emberről. A többség abszolút nem is sminkel, csak különlegesebb eseményekre, szerintem is tök fölösleges hétköznap sminkelni. Öltözködés szempontjából is szerintem a többség stílusosan, nőiesen öltözködik, ilyenkor nyáron sokan hordanak szoknyát, ruhát, egyik ismerősöm sem szokott prostinak öltözni. Persze vannak tetovált szemöldökű, 10 centis műszempillás, 20 centis műkörmös, pichaszájú szilikoncsodák, de ha valaki kifejezetten a luxusprosti kinézetű nők társaságát keresi, az már az ő személyes problémája, azért ne akarjuk már ezt minden nőre ráhúzni. Amúgy mindenki ott ismerkedik, ahol akar, semmi nem akadályoz abban, hogy lengyel nőd legyen, ha ennyivel jobbak. Mondjuk azt ne várd, hogy házasság előtt lefekszik majd veled vagy abortuszra megy, ha becsúszik a gyerek.

2019. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
7%
Ez egy szélmalomharc lesz, olyan mintha egy olyan csimpánzt keresnél aki megért egy József Attila verset.
2019. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Most kellett rájönnöm, hogy lengyel vagyok.

- nem sminkelek (évente kb ötször)

- több hobbim van (sport és egyéb), de utazni is annnyiszor utazok, ahányszor csak tudok

- nyáron nyilván nem, de amúgy csakis bakancs vagy Converse

- szinte folyton vigyorgok, ami külső szemmel picit fura is lehet, hisz az ember nem tudja a mosolygás okát

- ha valaki szimpatikus, akkor szoktam kezdeményezni, de azt se bánom, ha valaki más elegyedik szóba velem

20/L

2019. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

5:

jajj istenem, most tényleg külön ki kell emelni állandóan, hogy nyilván nem gondolom, hogy minden egyes magyar nő ilyen?


„Mondjuk azt ne várd, hogy házasság előtt lefekszik majd veled vagy abortuszra megy, ha becsúszik a gyerek.”


ööö. Aham. mondjuk elég vicces, hogy zavar, hogy szerinted egy kalap alá veszem a magyar nőket, aztán meg feltételezed, hogy minden lengyel nő konzervatív :D


mondjuk annak örülök, hogy akkor ezek szerint vannak bőven kivételek Magyarországon.

2019. jún. 18. 10:42
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Lengyelországban tilos az abortusz, ha jól tudom. Csak kivételes esetben végzik el.

Abban amúgy igazad van, hogy a legtöbb nőnek nincs hobbija, az én barátnőimnek sem nagyon van. Sokan ezért akarnak szülni, mert unatkoznak. Tudom, ezért most meg leszek kövezve.

Azért vannak érdekes és kedves nők, csak te nem veszed őket észre.

2019. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

"Abban amúgy igazad van, hogy a legtöbb nőnek nincs hobbija, az én barátnőimnek sem nagyon van."


A fiúknak sem.

2019. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!