Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egyre kisebb az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyre kisebb az esély hogy találjak barátnőt?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy az idő előrehaladtával egyre nehezebb. Igaz ez?

Még sosem volt barátnőm, és már elmúltam 22 éves.

Most van egy lány akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, de nem tudom hogy össze tudok e hozni vele kapcsolatot, mert nincs benne tapasztalatom. Viszont eddig túl éretlennek éreztem maga kapcsolathoz, most úgy érzem hogy készen állok rá, de tapasztalatlan vagyok.


2019. aug. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz a lehetőségekkel, örökre tapasztalatlan maradsz. Ezt akarod?
2019. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha 42 lennel,akkor mar aggodhatnal,de ennyi idősen még nem kell pánikba esni :)
2019. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nehezebb. 22 évesen még ott a suli, egyetem, haverok, sok-sok lehetőség. Később már meló, mókuskerék, férfi kollégák. Ez az egyik része. A másik, hogy 30 éves korára a legtöbb addigi csajismerősöd, haverok is megházasodnak. Egyre zsugorodik a szociális köröd, hiszen új embereket megismerni nehezebb lesz, a régieket pedig a család köti már le. Igen, egyre kisebb.
2019. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen találni manapság főleg ha 30 leszel mint én
2019. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Röviden: nem

Hosszan: nem

2019. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan szinten nehezebb, hogy ha már most félelmeid vannak a tapasztalatlanságod miatt, később ez egyre csak nőni fog. Vágj bele!
2019. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!