Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetsik egy fiu de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetsik egy fiu de sokkal kisebb mint én és vékonyabb mit tegyek? Engem nem zavarna de vajon ot? Esetleg ha setalunk ugy nezne ki mintha az ocsemet vinnem haza a sulibol. Engem nemzavar. Velemeny?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 23:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Mi?Ez megcáfolja az alacsony ronda fiú elméletét!
2013. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
De utálom amikor valaki nem képes ékezetekkel írni..
2013. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem mindent legyőz!
2013. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
9%
Köss a kezeire madzagot, majd guggoltasd magad elé. Az emberek nem cikiznek majd, azt hiszik csak bábozol.
2013. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Tegyél róla, hogy ne zavarja őt se;) Mutasd meg neki a málnást:)
2013. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt az 1 vagy 2 értelmest választ...és uzenem hogy azért nem irok sok helyre ekezetet metr ma kaptam a laptopom kanadábol..es bevan magyarra alitva de nemnagyon tudom meg mi hol van:|
2013. ápr. 5. 23:34
 7/32 A kérdező kommentje:
De akkor nagyon gáz lenne ha esetlek késobb ö is szerelmes lenne belem es jarnank?:o
2013. ápr. 5. 23:35
 8/32 anonim ***** válasza:

Ezt csak egyféleképpen tudhatod meg. Ha zavarja,akkor jelezni fogja.

Amúgy ha szereted,akkor szerintem nem törődj vele, hogy fogtok kinézni. Lehet, hogy mások beszólnak érte, de nem ők járnak vele, hanem te. Ha ennyire tetszik, akkor szard le a sok okoskodó köcsögöt és menj a boldogság után.


(Ú amúgy én egy velem kb. egymagas tehát olyan 1<69> cm, de nálam vékonyabb srácba vagyok szerelmes, remélem nem fogja őt sem zavarni, HA összejövök vele, ami persze minden vágyam, csak hát Cupido nem mindig hozza össze a párokat XD)


17/L

2013. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
irtam privátba:)! aranyos vagy köszönöm
2013. ápr. 5. 23:42
 10/32 anonim ***** válasza:
Ugyanott van ékezet ahol a 101-104 gombos magyaron. Nekem is angol billentyűzetem van de mégis tudok ékezetet varázsolni. kivéve hosszú i betűt.
2013. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!