Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 52 éves férfi és 23 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

52 éves férfi és 23 éves nő munkahelyi románca mennyire elfogadott a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
Elég érettek arra az emberek magyarországon, hogy elfogadják az ilyen párokat, vagy még elmaradottak gondolkodásban?
2019. aug. 3. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni az életben, sok gondod lesz még.
2019. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nadina1900 ***** válasza:
81%

Ember függő.

Én szerintem mindenki legyen azzal kivel szeretne. Ha ők jól érzik magukat. (Az meg már saját magánügy,hogy mennyi ideig terveznek, család stb.)

2019. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok elmaradott, de nagyon max15évvel lehet idősebb számomra a másik.(és már az is sok) De ez undorító. Az apád lehetne. Ember, 29 év van köztetek. Még szexre se kéne ekkora korkülönbséggel senki.
2019. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Túl sokat láttam, tapasztaltam a saját bőrömön is. Szexen kívül nem igazán működik ez a felállás, persze ritkán vannak kivételek. Egyébként nem a külvilággal érdemes foglalkozni, sokkal inkább a megérzéseiddel.
2019. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A korral semmi bajom, de SOHA nem kezdenék melóhelyen SENKIVEL!


Pokolian kemény, amikor szétmennek, és ott kell bámulni egymást...főleg, ha az új partner is ott melózik majd.

2019. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Toljad neki fater! Minden nyomi itt vergödő szűz nevében zavarj le egy menetet.
2019. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Tehát aki nem fogadja el a nagypapi komplexust, az elmaradott a gondolkodásban. Értem
2019. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

"Nem golddigger egyáltalán, de ezt egy magadfajta Soros-ozó, migránskaravánozó magyar átlagember úgysem értheti meg. Sajnos ez a magyar ugar."


Ezzel mindent el is árultál magadról. Köhög a bolha khm..khm..

Felteszel egy kérdést egy anonim oldalon, és a neked nem tetsző válaszra egyből nyomod a baloldali sablon propaganda dumát? :D

Ember...ha így nyitsz akkor hogyan várhatod el hogy mások ne ítélkezzenek feletted? Mikor eleve te is csak a soros migráns kártyádat tudtad itt elhinteni, mint a legtöbb beltenyészetes panel proli :D

2019. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
68%
Teljesen elfogadott, igen. De az annyi, amennyit làttat, semmivel se több.
2019. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Felőlem aztán csinálják. De én nem kúrni járok a munkahelyre.
2019. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!