Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már egy 15-20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már egy 15-20 év korkülönbség a férfi javára az bőven belefér, és teljesen hétköznapi és elfogadott?

Figyelt kérdés

Én is lassan 37 leszek, és mégis a kort azt egyáltalán nem értem. Tehát például néhány napja is - most éppen nem vagyok párkapcsolatban - lementünk, 18 éves kiscsajjal kavartam, és egyáltalán nem éreztem azt, hogy úr isten én most idős lennék hozzá. Pedig közel 20 év volt a korkülönbség köztünk. Vagy számtalan olyan kollégámat tudnék mondani (egy 950 fős cégnél, ahol 90% férfi) akiknél 15-20 év korkülönbség van. Az edzőmmel pont ma beszélgettem arról - ő 40-es évei közepe felé fog járni - és neki is egy 21 évvel fiatalabb barátnője van, és oda van érte a nő, egyszerűen oda van érte és rajongva szereti, mert vannak olyan nők akik az érettebb, intelligensebb, nyugodtabb, korosabb férfiakhoz vonzódnak, azokra buknak, és ezek a nők egyre gyakoribbak a mai világban, ahol ráadásul az anyagiak is egyre jobban számítanak, egyre nagyobb fontosságot kap az anyagi biztonság.

Szerintetek is a mai világban egy 10 év korkülönbség a férfi részére az alapjáraton is teljesen rendben van? Ha pedig egy kicsit is értékesebb, státuszosabb, fiatalosabb, rendben tartott férfi vagy akkor a 15-20 év korkülönbség is bőven belefér?



2018. jan. 23. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Én is úgy veszem észre, hogy 10-15 év már bőven belefér.
2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Kinek hogy, én 22 éves vagyok és max 26 évessel lennék együtt. De pl nagybátyám és barátnője közt 10 év van (18-28), teljesen elfogadott, bár a más életszakasz miatt akadályokba ütközik a kapcsolatuk. Az én párom 19, szerintem ez még bőven jó mégis "rosszabb szemmel" néznek ránk csak azért, mert én lányként idősebb vagyok. De egy életszakaszban vagyunk és így teljesen megértjük egymás hétköznapi gondjait.
2018. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Köztünk 10 év van, de én itt olvastam róla a gyakorin először hogy ez már valami megdöbbentő és kiemelendő korkülönbség. Szerintem teljesen normalis. Későbbiekben is nagyon praktikus lesz ez szerintem. Én már nem tudnám elképzelni, hogy 20-24 éves srácokkal legyek együtt. Látom őket mindennap az egyetemen illetve az irodában, ahol dolgozom, és mindegyikük inkább olyan megmosolyogtatóan kisgyerek még nekem.
2018. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Valóban nem ritka az ilyen, bar én a 20 ev korkülönbseget már kicsit sokallom.
2018. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Számomra mondjuk max a 7 év korkülönbség fér bele de nem probléma a 10 sem.

És én pontosan azért vagyok így ezzel mert a korombeli srácok nem gondolkodnak túl komolyan legalábbis a többségük. Biztosan van aki igen, de nem ez a lényeg hanem hogy nekem ez tapasztalatom, hogy sokkal jobban megtalálom a közös hangot mondjuk egy 25 évessel mint egy 19 évessel.

És bár alapvetően úgy gondolom hogy az hogy valaki éretten gondolkodik nem korfüggő , de a legtöbb esetben mégis az.

2018. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, lehet olyan, hogy a nő "hozzá öregszik" a férfihez, de szerintem nem ez a jellemző. Akkor viszont egy 40- es nő és egy 60-as férfi között meg nagyobbnak tűnhet az a 20 év különbseg.
2018. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Akiknek ez nem jelentett akadályt, azoknak régen is belefért, és ma sem fér bele azoknak, akik erre nem nyitottak.
2018. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Manapság egyre elfogadottabb és népszerűbb az apakomplexus. Ehhez jön még hozzá, hogy sok fiatal lány attól érzi magát komolyabbnak, hogy összejön egy sokkal idősebb férfival. A férfiaknak meg általában nem 22 évesen lesz meg a kellő anyagi háttér.
2018. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Igen ez elfogadott. Orulok,h a korombeli ferfiak nem engem keresnek,mert en meg a 20-25 eves sportolo sracokhoz vonzodok. Nem akarok csaladot alapitani meg evekig. Utalom a kisgyerekeket. Elvezni akarom az eletet: sok szex,buli, programok,viccelodes,napi kemeny sportolas,a kulsovel sokat foglalkozni.


Tokeletesen megertelek ,Kerdezo. Csak igy tovabb.

N/33

2018. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!