Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy ennyire drasztikusan állok a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az sikeres a nőknél, aki azt érezteti velük, hogy egyedül is tökéletesen elvan, és annyira hisz magában és annyira magabiztos, hogy még plusz is van benne, amit képes másnak átadni. Na, én nem ilyen vagyok. Nekem függ attól az önbecsülésem, hogy mennyire vagyok sikeres a nőknél. És sosem voltam az. Azt érzem, hogy egy fél vagyok, és akkor tudnék felnőtt, egészséges személyiséggé válni, ha végre lenne valaki mellettem, aki szeret. Nem is értem, más hogy tud egyedül is egészként élni. Meg úgy egyáltalán, hogy honnan van embereknek ennyi lelkesedésük meg kicsattanó magabiztosságuk.


Szokták mondani, hogy érdemes próbálkozni a nőknél, mert a legrosszabb eset (ha elküld) esetén is megérte próbálkozni. Na, én nem így érzem, hanem úgy, hogy akkor járok rosszabbul, ha még egy kudarcélményt begyűjtök a meglévőek mellé. Nem hiszek már benne és nem is akarok hinni, mert elegem van a csalódásokból. Úgy érzem, a nők csak azért vannak, hogy áltassák és kecsegtessék és szívassák a férfiakat, legalábbis engem, mert náluk van a boldogság kulcsa, de soha nem adják oda. Soha. Aki tinderezett már, az tudja, miről beszélek. Az az app is megadja azt az illúziót, hogy ennél a rengeteg lánynál lehet esélyed, aztán elhúzol jobbra százat, kétszázat, háromszázat és EGY SE áll veled párba. Ha igen, akkor meg nem fog veled beszélgetni, de ha mégis, akkor se fogtok találkozni. Úgy érzem magam, mintha egy üvegbúrába lennék zárva, és a világ csak arra lenne jó, hogy kínozzon a nőkkel. Utálom az egészet. Sose leszek elég jó nekik. Legszívesebben kiölném magamból az egészet. És egyébként ténylegesen csökken is a nemi vágyam meg az életkedvem...


2019. aug. 4. 23:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Sosem értettem, amikor ajánlják a különböző randi appokT vagy oldalakat, hogy miért gondolják azt, mindenkinél működik. Minél több profilt meg ezek, annál biztosabb, hogy nem akarok onnan senkitől semmit. A tökéletes életükhoz én már nem is kellek..
2019. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a kisregényt add ki bőrkötésben. :D
2019. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Haver... rohadt jó a gondolkodási módod... majdnem mintha én írtam volna le a dolgokat... a kulcsos fogalom + az 50% (nyilván a másik 50% a partner lehetne).


Röviden leírom. Én is sokat tindereztem stb, ott trollkodtam... 25/F vagyok, úgy gondoltam az élet szar, ha nem tudom valakivel megosztani... aztán véletlen jött egy lány FB-n akit megláttam majd bejelöltem és megismerkedtünk... egy teljesen új énemet rántotta ki magamból. Mondjuk azt, hogy 2x dobott és törte össze a szívemet... ez hosszú történet, de ő is tudta, hogy én vagyok neki az az igazán valaki... és azóta össze is jöttünk, együtt vagyunk ... és olyan dolgokat kaptam tőle ami mély bizalomra utal, tehát tényleg nagyon szeretjük egymást...


Ezt így most azért írtam le, mert kb fullra azt gondoltam, hogy sosem találom meg a "lelki" társa...De mégis... létezik ez a lány, csak megkellett találni. Időbe tellett ez van. Amíg őt kerestem, másokkal voltam együtt, kialakuolt a személyiségem stb...


Valószínűleg akkor fog jönni neked is az a lány, amikor már tényleg lemondtál és nem számítasz rá... :))

Sok sikert haver!


Sok sikert haver!

2019. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: gratulálok, és örülök, hogy neked összejött. Sajnos, az én sztorim sokkal rosszabb ennél. Egyszer én is megtaláltam azt a lányt, akire utólag azt mondom, tökéletes volt, mindenben passzolt hozzám, de akkor valamiért mégse kellett. Az a durva, hogy ő tényleg szeretett, és tényleg mindent megélhettem volna vele, amit akartam. Csak berezeltem, féltem az elköteleződéstől... Azóta sincs senkim. Most meg már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz. És egyre nehezebb, tényleg nem tudom, hol kéne keresgélnem. Csomó helyre már egyszerűen öreg vagyok. Olyan táborokba, társaságokba ahol huszonévesekkel lehetne ismerkedni, már a korom miatt be se engednek. De egyébként is foglalt a korombeli normális csajok jórésze. Úgy érzem, mintha belül halott lennék. Kismillió tervem volt, hogy milyen romantikus dolgokat, milyen programokat fogok majd csinálni egy lánnyal, most meg úgy érzem, ez sose fog megvalósulni. Nincs is nagyon kedvem semmihez, rengeteget alszom és csak túlélem a napjaimat.
2019. aug. 5. 00:01
 5/32 anonim ***** válasza:
33%

A nőknél a mai világban nincs lelki társ. Beszéljünk 1 személyről, mint nő. Ő van. Ő teljes egész. Neki nem kell senki semmi, ő elvan. Mind1, hogy 1 lyukban, van 1 albérletben. Őt nem érdekli semmi, senki, mert magának él. Ő nárcisztikus. Az ismerkedést úgy tekinti, mint az alattvalókat. Aki akar tőle valamit, őt lenézi. Aki nem, ő fekete leves számára. Tehát paradoxon lesz az egész, mert ha ismerkedni akarsz vele, levesbe kerülsz. Ő nem fog, hisz ő a madam. De ez csak oda vezet, hogy 35-40éves koráig tudja ezt játszani, amikor beüt a pici nárcisztikus agyába, kellene valami plusz. Ez a gyerek, ez 1 társ. Akkor elkezd kapkodni (látható is). És itt bukott el a dolog. Akivel nem élsz át dolgokat (jót rosszat bármit, csak azzal a személlyel) ő számodra egy elengedhető entitás lesz. Ő ezt nem érti, mert csak magának él. Neked durván lombozza az önbecsülésed, hisz elutasítanak ezek. (a nők 90% ilyen). Mit tehetsz? Építsd magad, őket meg szrd le, mert nem teljes emberek. A tinderen ez kicsúcsosodik ami a valóság. Mondják, ne abból indul ki. Dehogynem, hisz ilyenek. A ghostolás, a lszrom ki irogat ez mind ide vezet. Mivel a férfi megy a nő után, ezért ezt keményen kihasználják. Nézd csak meg, a 30 alatti nők 99%-a alkalmatlan a párkapcsolatra, mert nem tudja mi az, hogy "mi", csak azt tudja mi az hogy "én", azaz ő. Engedd el. Nincs értelme, ebből ne meríts. Az is látható, hogy ha valaki "szóba áll veled", az 3-4-5 "kategóriával" lejebb van mint te. Hasonlítsd inkább össze magad más férfiakkal, nem lesz ennyire lehangoló az eredmény. Sok sikert ;) Jönnek majd a feministák, de nekik jár, ezért lepontoznak. Nem érdekel, a lényeg, hogy józanul, és tisztán láss.

32f

2019. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

"Egyszer én is megtaláltam azt a lányt, akire utólag azt mondom, tökéletes volt, mindenben passzolt hozzám, de akkor valamiért mégse kellett."

A 3-as erről is beszélt. Most azt hiszed ő volt az igazi számodra, de valójában csak egy lépcsőfok volt. Ahogy írtad, megbántad, hogy elszalasztottad, tehát legközelebb ezen a téren is másabb leszel.

A 2. bekezdésed nagyon szép lett

2019. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
9%
Mi a legegyszerűbb út a csajozashoz? A PÉNZ! Legyél gazdag! Ha ez nem sikerül, mi a második legfontosabb a nőknek? A Külső! Nézz ki jobban! Egy teljesen hétköznapi figura átlagos testalkattal simán kap nőt! Szóval aki nem túl vékony, nem gyurma és nem is túlsúlyos!
2019. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Vaaagy beparáztál és tökéletesnek látod, pedig nem volt az? Csak kéne otthonra egy fix pont, és mellőle könnyebb lenne jobbat keresni?


Félemberekkel nem tudok mit kezdeni. Nem akarom, hogy lehúzzanak. 9 éve járok pszichológushoz, és ha megnézem, hol kezdtem, és hova jutottam, ég és föld. Keményen megküzdöttem magammal, tragédiákkal, hogy eljussak ide, és ezt nem kívánom eldobni, és nem kívánok egész ember lenni egy fél mellett. Voltam fél, szar volt.

2019. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint a box!


„akkor járok rosszabbul, ha még egy kudarcélményt begyűjtök a meglévőek mellé.”


Ez nem jó hozzáállás.

A boxban is ha kapsz egy-két egyenest akkor egyből padlót fogsz és feladod?

Vajon Mike Tyson megfutamodott az első pofontól? Vagy mi lett volna ha Muhammad Ali hazafutott volna és beült volna a sarokba az első horogtól? Akkor most eggyel kevesebb csillaga lett volna a boxvilágnak.

Így van ez a csajozásban is. Kapsz egy-két kudarcot, de a meccsnek csak akkor lesz vége ha a gong megszólal, addig mindig van lehetőséged fölkelni és harcolni.


„(...) Azóta sincs senkim.”


Ha boxolunk akkor nem azon agyalunk, hogy mi történt az előző menetekben és, hogy milyen ütéseket szalasztottunk el a meccs elején. Amikor küzdünk, akkor mindig azt nézzük, hogy MOST milyen lehetőségek vannak és hogy most hogyan moshatunk be egy hatalmasat az ellenfél képébe.

2019. aug. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#5: Szomorú, de egyet kell értenem veled. Én is nagyjából ugyanígy látom: a modern, emancipált nők önzőek. Jobban mondva nárcisztikusak, egoisták. És nagyon nem áll jól nekik. Férfiaknak sem áll persze jól, de egy férfinál mégiscsak előny, hiszen nekik ez szükséges az érvényesüléshez, így végső soron egy nárcisztikus, egoista férfi férfiasabb, mint egy visszahúzódó. Nőknél viszont nagyon nincs így. Egy nőt pont akkor szeretünk, ha szelíd, odaadó, áldozatkész. Én is undorodom az olyan nőktől, akik állandóan magukkal van elfoglalva. Alig ismerek pár olyat, akin tényleg azt látom, hogy ő úgy tekint magára, hogy alig várja, hogy feleség és később anya lehessen, és kész áldozatokat vállalni másokért.


#7: Hát, nem tudom, én átlagos testalkatú és arcú vagyok, és azt látom, hogy így is irtó nehéz csajozni. Egyáltalán nem igaz, hogy "simán kapok nőt". Még úgy sem, hogy egyébként jómódú családból jövök...


#9: Lehet, hogy a boxban működik, hogy újra és újra felállsz, de én egyszerűen úgy érzem, nincs erőm benevezni se a versenybe. Nem akarok ringbe szállni. Nem akarok harcolni, rivalizálni. Csak egy szerető társat akarok, akivel kicsit romantikázhatok. Csak szeretném egyszer átélni azt az önfeledt boldogságot, amit a legtöbben kamaszként átélnek az első szerelmükkel. Szeretném, ha valaki kíváncsi lenne rám.

2019. aug. 5. 02:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!