Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz velem idősebb koromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem idősebb koromban, meg lehet idősebb korban is találni a boldogságot?

Figyelt kérdés

Most valahogy talán a sok csalódás miatt de menekülök a nőktől. Voltak randik ahol voltak csinos nők akik bejöttek és akartak is volna többet de én menekültem a kapcsolattól, a nőktől.

Jelenleg 34 éves vagyok végülis most megvagyok nő és kapcsolat nélkül, ott van anyukám, ott van húgom, ott a barátom de mi lesz később öreg koromban, amikor már ők nem lesznek. Akkor esetleg lehet társat találni még? Meg lehet idős korban a boldogságot találni másban esetleg?


2019. aug. 5. 16:02
 1/5 Barnabas333 ***** válasza:
19%
Sokan 38-42 évesen találják meg az igazit.
2019. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Bár szerintem nincs igazi csak akivel elébecolunk...
2019. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha 34 évesen azt mondod hogy ott van anyukád, akkor esélytelen. Min 10 éve el kellett volna szakdnod tőle.

Ha majd ö nem lesz, akkor talán. Addigra pont csak egy mamakorú nő lesz potenciális jelölt

2019. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet találni, de nem így...

Te negyven-ötven éves korodban pont ott fogsz tartani párkapcsolati tapasztalatok terén, ahol egy 15-20 éves tart, a számodra potenciális partnerek pedig már egészen mást várnak el. Ők már túl lesznek sok mindenen, tudják, hogyan kell egy hosszú távú kapcsolatot működtetni, ápolni, túl vannak együttélésen, családalapításon, gyermekvállaláson, párkapcsolati kudarcokon és azon, hogy utána felálljanak a padlóról és folytassák.

Idősebb korban azok szokták megtalálni a boldogságot, akik éltek már hosszú távú kapcsolatban és tanultak a hibáikból, a következő kapcsolatban képesek azokat kijavítani. Vagy akik megözvegyülnek és úgy kezdenek újra.

De aki még (bocs, de drasztikus leszek) ki sem bújt az anyukája szoknyája alól, annak nincs miből tanulni, fejlődni, az nulláról indul a kapcsolatok terén.

2019. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hacsak nem idős korodban nyered meg a lottó ötöst. :))
2019. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!