Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb nőknek nem imponáló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőknek nem imponáló, hogy fiatal fiú szinte molyoskodik állandóan körülöttük, udvarol, felnéz rájuk és a tenyerén hordozná őket?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk egyedülálló hölgyekről van szó. Alakul, alakul, megvannak a randik, de mikor már kapcsolat felé billen a mérleg KÉZIFÉK, és mégis fiatal vagyok a 23 évemmel. Mivan??? Akkor a hülyítésnek mi értelme van?

Ha valaki agyon üt sem értem meg a nőket...


2019. júl. 18. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem itt nem a nő a hülye. Ő tökéletesen tisztában van azzal, hogy ez a giccses bájgúnárkodás kizárólag azt a célt szolgálja, hogy megfektesd, mert manapság ez valamiért ilyen "kihívásnak" számít a korosztályodban.
2019. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1: Ez elég hülye mentalitás, már bocsánat. Kicsit olyan, mint amikor azért utasítanak el, mert "ugyan, biztos 10 másikra is ráírt ma, nem kell ilyen". Valójában évente 2 nőre írok rá és azok reagálnak így. Tehát korántsem biztos, hogy "csak azt akarná" a kérdező, csak nem jut el a normális kapcsolatig.
2019. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem arról szól, hány éves vagy. Arról, hogy az a nő nem vesz komolyan, és ennek részben a viselkedésed is oka lehet. Gondold át, te milyen vagy,kiknek udvarolsz, mire vágysz.
2019. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt gondolja, hogy úgyis ráírok másik 10-re és nem az a célom hogy csak megfektetni. Komolyan gondolják, mert látják rajtam a lelkesedést és utána mègis utasító választ kapom.
2019. júl. 18. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Probald meg,h nem veszed oket komolyan.

N/35, en is szoktam 20 eves fiuval kezdeni

2019. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkabb kérdezd meg h mi zavarja őket? Lehet félnek h idovel lecsereled oket egy fiatalabb csajra.
2019. júl. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb nőkről van szó?
2019. júl. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kérdeztem és volt aki pont ezt mondta, hogy lecserélem úgyis fiatalabbra, volt aki a környezet véleményétől tartott.


Volt 32 éves, 39 éves meg egy 41 éves és szinte egy véleményen voltak

2019. júl. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!