Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nagy gond ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nagy gond ha egy férfi domináns nőre vágyik társnak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem gond. Olyan nőre vágysz amilyenre akarsz.
2019. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Az a te gondod max, másnak semmi köze hozzá.
2019. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg kapok majd ezért a fejemre, de baj akkor van, ha ez azt jelenti, hogy a nő vállaljon minden felelősséget, míg ő szépen meghúzódik.


Ugyanezt fordított nemekkel is rossznak tartom, amikor a nő azért akar "határozott, domináns" férfit mert mellette el lehet sunnyogni a felelősséget.


Persze mindkét esetben kibújna a "dominánsat kereső" gyengébb személy a döntéshozatallal járó következmények alól is.


Akkor viszont nem baj, ha maga a kereső is domináns, és ha tudják egymásnál ezt tolerálni nem válik presztízskérdéssé minden egyes döntés.

2019. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert a legtöbb nő domináns férfit keres így te alapból kiestél. Csak a férfi hordja már a nadrágot....
2019. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

#4


???


Nem egyformának kellene lenniük, úgy értve, hogy a döntéseket együtt kell meghozzák, mindketten válallava a felelősséget, ahogy a többi dologban is.


Egyedül kettő olyan színtér van az életben, amikor a férfinek dominánsnak kell lennie, vagy legalábbis meg kell próbálnia annak tűnnie:


- Ha támadás éri őket, vagy ha a nő vészhelyzetben van.


De a nő is lehet dominánsabb, ha olyan szituáció van, ahol ő tud érvényesülni, vagy épp neki van igaza.


Vagy ez túl idealista hozzáállás volna?

2019. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól lepontoztak a puncis pasik, de ez az igazság, több barátnőm véleménye alapjan.


#5

Persze, abban is van igazság amit te mondasz, de hagyjuk az álszentséget.

Egy domináns nő mellett a férfit álltalában minek hívjuk? Papucsnak! "Az orránál fogva van vezetve"

Domináns=uralkodó, nem tudom ti most miről beszéltek, de ez ezt jelenti.

Inkább úgy kéne megfogalmazni, hogy olyan nő aki kiáll az igazáért vagy ragaszkodik a véleményéhez.

2019. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond szerintem, csak nem sokan mondják ezt ki. Ettől még sok olyan kapcsolat van, ahol a nő hordja a nadrágot :D Én voltam már olyan kapcsolatban is, ahol én voltam a dominánsabb fél, meg olyanban is, ahol a férfi. Nyilván az utóbbit jobban szerettem, de egyik sem volt életképes hosszútávon, mert 1. nagyrészt az van, amit a domináns fél akar és ez egy idő után zavaró 2. egy idő után pótanyukának éreztem magam az elsőben, a másodikban pedig őt éreztem “dorgáló apukának”, ami izgató tud lenni, de nem egészséges párkapcsolatban. A jelenlegi párommal, akivel már jegyben is járunk, abszolút egyenrangú felek, társak vagyunk és ez így a legjobb. Persze ettől még a hagyományos szerepeket szeretjük, ő férfi én nő, de nincs domináns fél a kapcsolatban.


Úgyhogy szerintem inkább azon agyalj, hogy miért akarsz domináns társat, mert ez nem igazán egészséges(csak szexben :D), talán anyakomplexusod van?

2019. aug. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!